Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 22 października. Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa
14/09/2020 - 12:35

Sądecki Przegląd Boisk: Klasa Okręgowa Nowy Sącz-Gorlice– 8. kolejka

Kolejne zwycięstwo Dunajca umocniło go na czele tabeli. Do niespodzianki doszło w Grybowie, gdzie gospodarze pokonali Gród Podegrodzie.

W dobrej formie znajduje się Kolejarz Stróże, który po raz drugi z rzędu zdobył pięć goli i wygrał mecz. Tym razem sztuka, ta udała się mu w starciu z Łużną (bramki: Artur Rak x3, Jan Krok, Mirosław Bąk), po którym zespół awansował na 9. Pozycję.

Zobacz także: Sądecki Przegląd Boisk: IV Liga Małopolska-wschód – 7.kolejka

Trwa niemoc Korzennej. Zanotowała ona kolejną wysoką porażkę i jej sytuacja w tabeli robi się trudna (zajmuje ostatnie miejsce z tylko jednym punktem na koncie).W meczu drużyn z jej dolnych rejonów, za mocna okazała się dla niej ekipa Uścia Gorlickiego, która zwyciężyła 3-0 po bramkach Macieja Piecucha, Daniela Pyrdoła i Kamila Dyla.

Kolejne 3 punkty dopisał na swoim koncie nowosądecki Dunajec. Pewne zwycięstwo - 4-1, z Kobylanką, potwierdziło, że podopieczni Łukasza Biernackiego są w tym sezonie zdecydowany faworytem do awansu. Bramki strzelali: Bartosz Tomczuk, Kamil Lupa, Dariusz Prusak, Mateusz Migacz; Kacper Góra. Duża niespodzianka miała z kolei miejsce w Podegrodziu gdzie Gród nie poradził sobie z Grybovią (to jego druga porażka z rzędu), przegrywając 1-2. Po dobrym początku sezonu piłkarze z Podegrodzia notują w ostatnim czasie zdecydowanie słabsze wyniki.

Zobacz także: Sądecki Przegląd Boisk A-Klasa Nowy Sącz– 8 kolejka, B-Klasa Nowy Sącz-3 kolejka

Swój mecz z Podhalaninem Biecz, w wysokich rozmiarach wygrał Sokół Stary Sącz. Punkt zainkasował też Zyndram Łącko, który sukcesywnie „wspina się” coraz wyżej w ligowej tabeli. Pauzowała Helena i Zawisza Rożnów. Mecz Łososia Łososina Dolna z Hartem Tęgoborze został przełożony. (MP), fot.: Zdjęcie Ilustracyjne/ Dąbrovia Wielogłowy

Poniżej komplet wyników 8.kolejki:

  • LKS Łużna 0-5 Kolejarz Stróże
  • LKS Uście Gorlickie 3-0 ULKS Korzenna
  • Zyndram Łącko 1-1 LKS Zagórzany
  • Grybovia Grybów 2-1 Gród Podegrodzie
  • KS Biecz 1-5 Sokół Stary Sącz
  • Dunajec Nowy Sącz 4-1 LKS Kobylanka
  • Łosoś Łososina Dolna - Hart Tęgoborze - Przełożony


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)