Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 2 marca. Imieniny: Halszki, Heleny, Karola
30/10/2021 - 14:10

Regionalny Puchar Polski zakończony! Finał przyniósł duże emocje

Poprad Muszyna po raz kolejny zdobył regionalny Puchar Polski. Podobnie jak przed rokiem, czwartoligowcy pokonali Kolejarza Stróże. Mecz przyniósł wiele emocji i zakończył się wynikiem 3:2.

Fot.: MP

Runda jesienna w lokalnych ligach piłkarskich powoli zbliża się do końca. Zanim piłkarze zapadną w „sen zimowy”, czeka ich jeszcze jednak kilka kolejek. W minionym tygodniu poznaliśmy ostateczne rozstrzygnięcia w Pucharze Polski podokręgu Nowy Sącz.

W wielkim finale mierzyli ze sobą czwartoligowcy – Kolejarz Stróże oraz Poprad Muszyna. Mecz był rozgrywany na stadionie w Barcicach. Ostatecznie, po bardzo ciekawym pojedynku triumfowali zawodnicy z Muszyny. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 (bramki zdobywali: Paweł Szczepanik, Sylwester Tokarz, Tomasz Bomba; Kamil Jakubowski, Artur Przetacznik).

To drugi z rzędu triumf Popradu w rozgrywkach. Pokonanie Kolejarza oznacza, że to właśnie podopieczni trenera Piotra Kapusty będą reprezentowali nasz podokręg na szczeblu wojewódzkim. W poprzednim roku dotarli aż do finału, gdzie musieli uznać wyższość Wieczystej Kraków. ([email protected], fot.: MP/ zdjęcie ilustracyjne)Dziękujemy za przesłanie błędu