Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 marca. Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
11/10/2022 - 11:55

Postawili to przy stadionie Sandecji. Takiego widoku nikt się nie spodziewał [ZDJĘCIA]

Prace na stadionie Sandecji cały czas trwają. Poza samym obiektem, zmienia się również jego otoczenie. Szczególną uwagę zwraca zwłaszcza zupełnie nowy przystanek, który pojawił się tam kilka dni temu. Jak Wam się podoba?

Sandecja wreszcie wygrała 

Piłkarze Sandecji wszystkie mecze w tym sezonie rozegrali poza Nowym Sączem. W roli gospodarza występują na stadionie w Niepołomicach. Tak będzie do końca rundy jesiennej. Niedawno, w spotkaniu z Chojniczanką zdobyli pierwsze w tym sezonie 3 punkty.

Budowa stadionu Sandecji

Na stadionie przy ul. Kilińskiego w Nowym Sączu każdego dnia trwają intensywne prace. Obiekt z każdej strony otaczają już betonowe słupy, będące podstawą pod trybuny. Widoczny jest już także zarys nowego budynku klubowego. Kształtów nabiera zwłaszcza trybuna od strony rzeki Kamienica.

Zagospodarowywane jest również otoczenie wokół stadionu. Powstały parkingi, zasadzone zostały też drzewa. To jednak nie wszystko. Mieszkańcom Nowego Sącza w oczy rzuca się jeszcze jeden obiekt. Przed stadionem pojawił się bowiem zupełnie nowy przystanek. Stanął w miejscu starego, od strony dawnych kas. Wygląda jednak całkiem inaczej.

Przystanek pod stadionem Sandecji

Przystanek wyróżnia się przede wszystkim bardzo ciekawą konstrukcją. W środku znajdują się ułożone w dwóch rzędach biało-czarne krzesełka, przypominające te, jakie znajdują się na stadionach. Na górze mamy z kolei napis – „Stadion. Ul. Kilińskiego 47” oraz logo Sandecji. Przystanek jest widoczny już z daleka i prezentuje się bardzo okazale. Jak Wam się podoba?

Przypomnijmy, że nowy stadion Sandecji ma mieć ponad 8 tys. miejsc. Według założeń będzie oddany do użytku już w połowie przyszłego roku. ([email protected], fot.: MP)

Nowy przystanek przy stadionie Sandecji
Przy stadionie Sandecji pojawił się nowy przystanek. Jak Wam się podoba?


Dziękujemy za przesłanie błędu