Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 2 października. Imieniny: Racheli, Sławy, Teofila
04/09/2023 - 16:05

Piłkarski początek września! Za nami bardzo ciekawa kolejka na lokalnych stadionach

Pierwszy weekend września przyniósł kolejne emocje związane z niższymi ligami piłkarskimi na Sądecczyźnie. Na stadionach ponownie działo się bardzo dużo. Nie brakowało pięknych goli i wysokich wyników. Czas na Sądecki Przegląd Boisk

IV liga małopolska - wyniki

Po sześciu kolejkach IV ligi liderem są rezerwy Wisły Kraków, które zgromadziły punkt więcej od LKS-u Jawiszowice. 9 miejsce z dorobkiem 10 punktów zajmuje Barciczanka. Po środowej porażce z Limanovią, tym razem wygrała 5:1 z Unią Oświęcim.

Piłkarze z Limanowej mierzyli się z beniaminkiem - Watrą Biała Tatrzańska. Mecz zakończył się podziałem punktów. Trzy oczka dopisał za to do swojego dorobku Poprad Muszyna. Wszystko dzięki pokonaniu Beskidu Andrychów.

Weekend do udanych może zaliczyć także Glinik Gorlice, który wygrał 2-0 z Bocheńskim Klubem Sportowym. W tabeli jest aktualnie czternasty. Barciczanka zajmuje dziewiąte miejsce, Limanovia trzynaste, a Poprad jest piętnasty.

V liga małopolska - wyniki

Na trzecie miejsce w V lidze wskoczył beniaminek - Podhalanin Biecz. W piątej kolejce nie dał żadnych szans rezerwom Sandecji, które pokonał 3:0. Do liderów - Okocimskiego Brzesko i Dunajca Zakliczyn traci 3 punkty.

Z zespołem z Zakliczyna dość niespodziewanie przegrał przed własną publicznością Sokół Słopnice (0:2). Piłkarze z powiatu limanowskiego zajmują obecnie 6. miejsce. Sandecja II jest 10.

W środku tabeli, na 8. lokacie, jest także Kolejarz Stróże. W sobotę wygrał 3:0 z GLKS Gromnik. Dunajec Nowy Sącz z kolei pokonał 3:1 Orła Dębno. W tabeli jest siódmy.

O Klasie Okręgowej, A-klasie i B-klasie przeczytasz na następnej stronieDziękujemy za przesłanie błędu