Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 11 kwietnia. Imieniny: Filipa, Izoldy, Leona
01/03/2021 - 20:35

Oficjalnie! Wychowanek Barcelony ponownie w Sandecji

Potwierdziło się to, o czym mówiło się od dłuższego czasu. Wychowanek FC Barcelony Armand Ella Ken został zawodnikiem Sandecji. Wcześniej występował w Nowym Sączu w latach 2014-2016. Kameruńczyk podpisał kontrakt do końca czerwca bieżącego roku z opcją przedłużenia o rok.

Od kilku dni w Nowym Sączu mówiło się o tym, że do Sandecji może powrócić Armand Ella Ken. W poniedziałkowy wieczór oczekiwanie dobiegło końca. Zawodnik pomyślnie przeszedł testy medyczne i podpisał kontrakt do końca czerwca bieżącego roku z opcją przedłużenia o rok.

Zobacz także: Victor wciąż strzela! Sandecja w pierwszym wiosennym meczu pokonała Miedź

Przypomnijmy, że Ella Ken piłkarzem Sandecji był już w sezonach 2014/15 i 2015/16. Niestety, zmagał się wówczas z kontuzjami, co przeszkodziło mu w pokazaniu pełni swoich możliwości. W 11 meczach, zdobył 3 gole. Jak potoczyły się jego dalsze losy? Kameruńczyk występował w drużynach z Republiki Południowej Afryki, Ukrainy i Uzbekistanu. Bardzo wiele zatem podróżował. Od 1 stycznia pozostaje bez klubu.

Zobacz także: Co z obietnicami wyborczymi? Kibice Sandecji pytają prezydenta Ludomira Handzla

Czy tym razem jego pobyt w drużynie „Biało-czarnych” będzie bardziej udany? Miejmy nadzieję. 28-latek umiejętności bez wątpienia ma duże i jeśli będą omijały go kontuzje, trener Dariusz Dudek może mieć z niego spory pożytek. (m.pogwizd@sadeczanin.info, fot.: Sandecja Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błędu