Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 2 czerwca. Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny
15/05/2021 - 18:35

Młody zawodnik Sandecji wzbudza zainteresowanie. Wkrótce może zmienić klub

Kamil Ogorzały może wkrótce zmienić barwy klubowe. Młodym zawodnikiem Sandecji interesują się kluby występujące w Ekstraklasie. Jeśli transfer doszedłby do skutku na konto "Biało-czarnych" wpłyną pieniądze ze sprzedaży.

Kamil Ogorzały

Władze Sandecja dbają o to, aby utrzymać w drużynie najważniejszych piłkarzy . Najlepiej świadczą o tym kontrakty, które przedłużone zostały już m.in. z Damianem Chmielem, Michalem Piter-Bućko, Damirem Sovsiciem czy Dawidem Szufrynem. Nie wszyscy z obecnej kadry mogą jednak zakładać biało-czarną koszulkę również w przyszłym sezonie.

Jak poinformował na twitterze były rzecznik klubu – Michał Śmierciak, drużyny z Ekstraklasy są zainteresowane Kamilem Ogorzałym. 20-latek pojawiał się w tym sezonie na boisku 28 razy, zdobywając trzy bramki i notując dwie asysty. Jest ważnym ogniwem ekipy prowadzonej przez trenera Dariusza Dudka.

Umowa Ogorzałego z Sandecją obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku. Oznacza to, że kluby chcące mieć piłkarza u siebie, będą musiały za niego zapłacić. Jego obecna wartość wg serwisu transfermarkt wynosi 125 tysięcy euro. Wkrótce na konto klubu mogą zatem wpłynąć dodatkowe pieniądze.

Przypomnijmy, że poprzednim piłkarzem, na którym sądeczanie zarobili był Brazylijczyk Thiago (występujący obecnie w Cracovii). Wcześniej, na podobnych warunkach odchodził z drużyny również m.in. Filip Piszczek. ([email protected], fot.: Adrian Maraś, Sandecja Nowy Sącz)

Dziękujemy za przesłanie błędu