Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 1 grudnia. Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza
22/11/2022 - 13:55

Mistrzostwa Świata: czas na mecz Polski z Meksykiem! Redakcja „Sądeczanina” typuje wynik

Polacy wchodzą do gry na Mistrzostwach Świata w Katarze. O godzinie 17 nasza reprezentacja zagra z Meksykiem. Czy będzie to udany występ? Czy przełamiemy klątwę meczu otwarcia? Zobaczcie, jakie wyniki typują członkowie redakcji „Sądeczanina”.

Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze

Mistrzostwa Świata w Katarze rozpoczęły się w niedzielę. Za nami już dwa bardzo ciekawe dni. Dużo goli padło m.in. w meczu Anglii z Iranem, które zakończyło się wygraną zespołu z Europy 6:2. Ciekawe było także starcie Walii z USA.

Dla Polskich kibiców największe emocje zaczynają się jednak we wtorek. Nasi reprezentanci zmierzą się tego dnia z Meksykiem. Od momentu wylosowania grup trwają rozmaite spekulacje. Wszystko wkrótce zostanie zweryfikowane. Początek meczu już o godzinie 17.

Zespół Meksyku jest przez wielu wskazywany jako faworyt. O tym, że tego typu przewidywania nie zawsze się jednak sprawdzają mogliśmy się przekonać chociażby podczas starcia Argentyny z Arabią Saudyjską, a więc naszych grupowych rywali. Skazywany na pożarcie zespół z Azji wygrał 2:1.

„Sądeczanin” typuje wynik meczu Polska-Meksyk

Jakie wynik typują członkowie naszej redakcji? Różnorodność jest bardzo duża. Zwycięstwo Polski przewiduje Iga Michalec (3:1) oraz Rafał Gajewski (2:1). Także redaktor naczelny – Tomasz Kowalski wskazuje, że nasz zespół wygra 2:1. Dodaje jednak, że jest to myślenie życzeniowe. Autor tego tekstu ma z kolei nadzieję, że Polacy zwyciężą 3-1. Jagienka Michalik uważa, że Meksyk wygra 3-0, a Sylwia Konstanty-Siwulska kierując się sercem mówi 1-0 dla Polski, ale rozum podpowiada jej 2-1 dla naszych rywali.

Czy ktoś trafi poprawny wynik? Wkrótce się przekonamy. Bez wątpienia czeka nas bardzo ciekawy mecz. Miejmy nadzieję, że zakończy się udanie. Przypomnijmy, że po raz ostatni z grupy na mundialu wyszliśmy prawie 40 lat temu. ([email protected], fot.: Zdjęcie ilustracyjne/ Светлана Бекетова, CC BY-SA 3.0 GFDL, via Wikimedia Commons)Dziękujemy za przesłanie błędu