Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 27 maja. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
06/11/2023 - 11:40

Końcówka rundy jesiennej z deszczową pogodą. To był ciekawy weekend w niższych ligach piłkarskich

To już ostatnie tegoroczne spotkania na lokalnych boiskach. Pełna zwrotów akcji runda jesienna dobiega końca. Choć ostatnia kolejka rozgrywana była w deszczowych warunkach, to działo się bardzo dużo. Czas na Sądecki Przegląd Boisk.

IV liga małopolska - wyniki

Do dużej niespodzianki doszło w 17. kolejce IV ligi. Liderujące rezerwy Wisły Kraków przegrały pierwszy mecz w tym sezonie. Ich pogromcą okazał się Beskid Andrychów, który wygrał aż 5:1. “Biała Gwiazda” ma jednak cały czas wyraźną przewagę nad drugim w tabeli Orłem Ryczów.

Piątą pozycję zajmuje Limanovia. Kolejny trzy punkty zapewniła jej wygrana 2.1 z Popradem Muszyna. Drużyna gości spisuje się w tej rundzie bardzo słabo. Z dorobkiem 13 punktów zajmuje zaledwie 16. lokatę.

Dwa miejsca wyżej jest Glinik. Drużyna z Gorlic po ciekawym meczu przegrała 2:3 z Lubaniem Maniowy. Barciczanka pauzowała. Do zakończenia rundy pozostały jeszcze dwie kolejki. 

V liga małopolska wschód - wyniki

Beniaminek z Biecza nie zwalania tempa. Kroczący od zwycięstwa do zwycięstwa Podhalanin zdobył kolejne trzy punkty. Tym razem pokonał 3:1 Orkana Szczyrzyc. Nad drugim zespołem ma obecnie 4 punkty przewagi. 

Świetnie radzi sobie również sądecki Dunajec. Obecnie zajmuje trzecie miejsce, ale jeśli wygra zaległe spotkanie, to może zostać wiceliderem. Tym razem pokonał 1:0 Kolejarza Stróże. Zespół z gminy Grybów jest na 10 pozycji.

Rezerwy drugoligowej Sandecji mierzyły się z kolei z Sokołem Słopnice. W tym przypadku mieliśmy remis. Oba zespoły zdobyły po jednej bramce i podzieliły się punktami. Sądeczanie są na 4, a Sokół na 7. miejscu.

O Klasie Okręgowej oraz A-klasie przeczytasz na następnej stronieDziękujemy za przesłanie błędu