Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 29 stycznia. Imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei
29/11/2022 - 12:25

Jak kibicujecie naszej reprezentacji na Mistrzostwach Świata? Wyślijcie nam zdjęcia

Emocje sięgają zenitu! Już w środę reprezentacja Polski zmierzy się w ostatniej kolejce fazy grupowej Mistrzostw Świata w Katarze z Argentyną. Jak wspierają naszą kadrę sądeczanie? Przyślijcie nam swoje zdjęcia, na których widać jak kibicujecie! Wspólnie zrobimy wielką galerię.

Polska na Mistrzostwach Świata 2022 w Katarze

Przed nami jeden z najważniejszym meczów polskiej reprezentacji w XXI wieku. Po dwóch kolejkach Mistrzostw Świata nasi piłkarze z dorobkiem 4 punktów są liderem swojej grupy. Przypomnijmy, że w pierwszym meczu zremisowali 0:0 z Meksykiem, a w drugim wygrali 2:0 z Arabią Saudyjską.

W środę „Biało-czerwoni” zmierzą się w decydującym spotkaniu z Argentyną. Wariantów jest kilka. Po raz pierwszy od niepamiętnych czasów nasze ostatnie starcie grupowe nie będzie jednak tylko o honor. Mamy realne szansę na wyjście z grupy!

Pokażcie, jak kibicujecie naszej reprezentacji

Mecze naszej reprezentacji cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Cały kraj ściska kciuki za gwardię Czesława Michniewicza. Niektórzy kibicują rodzinnie w domach, inni spotykają się ze znajomymi, a jeszcze inni wybierają różne strefy kibica.

Jak kibicują sądeczanie? Wyślijcie nam swoje zdjęcia, na których widać w jaki sposób wspieracie naszą reprezentację. Szaliki, czapki, koszulki, specjalny wystrój mieszkań… Wspólnie stworzymy wielką sądecką galerię dla naszych piłkarzy. Czekamy na zdjęcia! ([email protected], fot.: Andrzej Romański / PLK.pl, CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons)Dziękujemy za przesłanie błędu