Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 2 marca. Imieniny: Halszki, Heleny, Karola
20/08/2020 - 11:10

III runda Pucharu Polski za nami. Na boiskach padło mnóstwo bramek [ZDJĘCIA]

W środę rozegrano kolejne spotkania w ramach III rundy Pucharu Polski na szczeblu MZPN Podokręgu Nowy Sącz. Rozstrzygnięcia nie zaskoczyły, a o atrakcyjności spotkań najlepiej świadczą wysokie wyniki, jakimi się one kończyły.

We wtorek awans do IV rundy uzyskały drużyny Barciczanki Barcice, Popradu Muszyna, Orła Ptaszkowa (zwyciężył walkowerem, na skutek wycofania się z rozgrywek Sandecji II) i Popradu Rytro. W następnym etapie zameldował się również Łosoś Łososina Dolna, który otrzymał wolny los.

Zobacz także: III runda Pucharu Polski: znamy pierwsze rozstrzygnięcia, dziś kolejne mecze

W środę rozegrano kolejne spotkania. Dąbrovia Wielogłowy pokonała na własnym boisku ligowego rywala Barciczankę II Barcice 5-2 i kontynuuje swoją pucharową przygodę. Wcześniej podopieczni Marka Fiuta poradzili sobie z Victorią Witowice Dolne i Zawiszą Rożnów. W kolejnej rundzie czeka ich starcie z Łososiem.

Wysokim wynikiem zakończył się również mecz Zyndrama Łącko z Kolejarzem Stróże. Pomimo tego, że goście prowadzili w pewnym momencie spotkania 4-0, to ambitnie grający gospodarze zdobyli w szybkim tempie trzy bramki, dzięki czemu końcówka była bardzo interesująca. Ostatecznie to Kolejarz wygrał 5-3 (bramki: Grzegorz Krok x2, Artur Rak x2, Michał Olszewski; Piotr Domek, Piotr Lisiecki, Krzysztof Trzepak) i zameldował się w IV rundzie.

Zobacz także: Sądecki Przegląd Boisk: A Klasa Nowy Sącz – 2 kolejka

Emocji nie zabrakło także w Korzennej gdzie miejscowy ULKS, podejmował Gród Podegrodzie. Po 90 min było 1-1, więc do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne. Lepiej wykonywali je goście, którzy zwyciężyli w serii jedenastek 5-4 i to oni zmierzą się za parę tygodni z Popradem Muszyna.

Mecz Heleny Nowy Sącz ze Skalnikiem Kamionka Wielka został przełożony. Kolejna runda Pucharu Polski odbędzie się 16 września.

Poniżej wyniki III rundy Pucharu Polski na szczeblu MZPN Podokręgu Nowy Sącz:

  • Helena Nowy Sącz - Skalnik Kamionka Wielka - przełożony
  • Hart Tęgoborze 4-4 k. 2-4 Barciczanka Barcice 
  • Dunajec Nowy Sącz 0-4 Poprad Muszyna 
  • Orzeł Ptaszkowa 3-0 v.o. Sandecja II Nowy Sącz 
  • Sokół Stary Sącz 1-2 Poprad Rytro 
  • ULKS Korzenna 1-1 k.4-5 Gród Podegrodzie 
  • Dąbrovia Wielogłowy 5-2 Barciczanka II Barcice 
  • Zyndram Łącko 3-5 Kolejarz Stróże

MP, fot.: MP

III runda Pucharu Polski: Zyndram Łącko - Kolejarz Stróże
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu Zyndram Łącko - Kolejarz Stróże, zakończonego wynikiem 3:5.


Dziękujemy za przesłanie błędu