Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 19 maja. Imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra
02/10/2023 - 11:55

Grad bramek i niespodzianki w sądeckich niższych ligach. Runda jesienna minęła półmetek

Rozpoczął się październik. We wszystkich niższych ligach regionu zawodnicy mają już za sobą półmetek rundy jesiennej. W ostatniej kolejce ciekawych wyników i niespodzianek nie brakowało. Czas na Sądecki Przegląd Boisk.

IV liga małopolska - wyniki

Liderem IV ligi są rezerwy Wisły Kraków, które kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Ich przewaga nad resztą stawki jest wyraźna. W poprzedniej kolejce wygrały na wyjeździe 2:1 z Dalinem Myślenice.

Na szóstym miejsce znajduje się Limanovia, która rozbiła 4:1 beniaminka - BKS Bochnię po dwóch bramkach Matrasa oraz trafieniach Kurczaba i Ciesielskiego. Srogą porażkę zaliczyła Barciczanka. Na boisku LKS-u Jawiszowice przegrała aż 1:5 i zajmuje 10. miejsce.

14. miejsce z trzynastoma punktami na koncie należy do Glinika Gorlice. W sobotę zremisował 1:1 z Popradem Muszyna, któremu wiedzie się w trwających rozgrywkach słabo. Ma tylko 9 punktów i plasuje się na 16. pozycji.

V liga małopolska - wyniki

W V lidze doskonale radzi sobie beniaminek z Biecza. Po 9 kolejkach zgromadził 20 punktów, tracąc jedynie dwa “oczka” do lidera. W poprzedniej kolejce wygrał aż 6:0 z GLKS-em Gromnik.

Piątą pozycję zajmuje sądecki Dunajec. Tym razem wygrał 3:2 z LKS-em Szaflary. Zespół ma rozegrany jeden mecz mniej, co oznacza, że wkrótce, w przypadku zwycięstwa, może dołączyć do ścisłej ligowej czołówki.

Na szóstej lokacie jest Sokół Słopnice, który musiał uznać wyższość Tarnovii. Kiepsko wiedzie się Kolejarzowi Stróże. Klęska 6:2 w meczu z Drwinią sprawiła, że spadł na 10. miejsce. Trzy pozycje wyżej są rezerwy Sandecji.

O Klasie Okręgowej, A-klasie oraz B-klasie przeczytasz na następnej stronieDziękujemy za przesłanie błędu