Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 3 grudnia. Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery
03/10/2022 - 13:45

Deszczowy weekend z niższymi ligami. Działo się na stadionach Sądecczyzny

Deszczowa aura nie jest straszna amatorskim klubom piłkarskim. Coraz mniej kolejek pozostało do końca rundy jesiennej, więc walka o każdy punkt trwa na całego. W poprzedni weekend znowu działo się bardzo dużo. O szczegółach dowiecie się z Sądeckiego Przeglądu Boisk.

IV liga - wyniki

W IV lidze zwycięstwo po słabszym okresie odniosła wreszcie Barciczanka. Trzy punkty w meczu z Glinikiem zapewniły gole Marka Maślejaka, Macieja Korzyma i Dariusza Łukasika. Piłkarze z Barcic awansowali dzięki temu na 13. pozycję w tabeli. Glinik jest jedno miejsce niżej.

Na 15. miejscu znajduje się Limanovia, która dość sensacyjnie pokonała Poprad Muszyna aż 3:0. Goście nie wykorzystali porażki LKS-u Jawiszowice i nie wskoczyli na ligowe podium. W dalszym ciągu znajdują się na 4. pozycji.

V liga wschodnia - wyniki

W V lidze wschodniej, na drugiej pozycji jest Kolejarz Stróże. W niedzielę pokonał Tarnovię Tarnów 2:0 po golach Daniela Kmaka i Jana Kroka. W czołówce jest duży ścisk. Do lidera – Watry Białka Tatrzańska, gracze ze Stróż tracą tylko punkt.

Czwarte miejsce zajmuje Sokół Słopnice, który bezbramkowo zremisował z BKS Bochnia. Na 9. pozycji plasuje się sądecki Dunajec. Tym razem musiał uznać wyższość rywala. GKS Drwinia wygrała z nim 1:0.

 O Klasie Okręgowej oraz A i B-klasie przeczytasz na następnej stronieDziękujemy za przesłanie błędu