Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 30 września. Imieniny: Geraldy, Honoriusza, Wery
05/06/2023 - 12:25

Awans juniorów Sandecji, emocje w niższych ligach. Działo się na lokalnych stadionach!

To już ostatnie kolejki w niższych ligach. Na lokalnych boiskach dzieje się bardzo dużo. Kluby robią, co mogą, aby na koniec sezonu zająć jak najwyższą lokatę. Ogromnym sukcesem mogą się pochwalić również juniorzy Sandecji. Działo się w weekend! Czas na Sądecki Przegląd Boisk.

Juniorzy Sandecji w Centralnej Lidze Juniorów

Seniorska Sandecja spadła do drugiej ligi. Zdecydowanie lepiej radzili sobie jednak w tym sezonie juniorzy “Biało-czarmych”. W ostatni weekend wygrali z Koroną II Kielce, co zapewniło im pierwsze miejsce w lidze makroregionalnej. Dzięki temu w przyszłym sezonie zagrają w Centralnej Lidze Juniorów, gdzie będą się mierzyć z najlepszymi akademiami w kraju m.in. Lechem Poznań, Legią Warszawa, Rakowem Częstochowa czy Pogonią Szczecin. 

IV liga - wyniki

Cztery kolejki pozostały do końca sezonu małopolskiej IV ligi. W ubiegły weekend Glinik Gorlice podzielił się punktami z Orłem Ryczów. W tabeli zamuje 7 miejsce. Ścisk jest wciąż bardzo duży, a różnice minimalne.

Wysoką porażkę zanotowała szósta w tabeli Barciczanka. Przed własną publicznością uległa Radziszowiance aż 3:0. Nie był to udany weekend również dla Popradu Muszyna, który uległ LKS-owi Jawiszowice aż 2:8. Punktów nie zdobyła też Limanovia. 

V liga małopolska - wyniki

W V lidze trwa zacięta walka o awans. Sokół Słopnice w miniony weekend nie rozgrywał spotkania. Jego rywal - Jarmuta Szczawnica wycofał się z rozgrywek, dzięki czemu drużyna z powiatu limanowskiego zgarnęła trzy punkty i wciąż jest na drugim miejscu.

Z wygranej może cieszyć się też Dunajec. Pokonała u siebie 2:1 Kolejarza Stróże i awansował na 7. pozycję w tabeli.

O Klasie Okręgowej, A-klasie i B-klasie przeczytasz na następnej stronieDziękujemy za przesłanie błędu