Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 23 września. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
22/10/2019 - 21:15

Zapisz drużynę do turnieju El-Kag Ligi Futsalu!

Ruszyły zapisy do El-Kag Ligi Futsalu o Puchar Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla. Wielka gra, emocje, dramaturgia i wspaniały poziom sportowy powraca na sądecką halę.

W tym roku system grania nie ulegnie zmianie. Drużyny zostaną podzielone na trzy klasy rozgrywkowe: Ekstraklasę, I Ligę oraz II Ligę po dziesięć zespołów. W przypadku większego zainteresowania nie wykluczamy poszerzenia II Ligi. W pierwszej rundzie drużyny rozegrają spotkania każdy z każdym, a następnie podzielimy tabelę na grupy mistrzowskie oraz spadkowe.

Łącznie każdy zespół rozegra 13 spotkań. Dodatkowym smaczkiem rywalizacji będzie Puchar Ligi Futsalu który jest częścią rozgrywek. El-Kag Liga Futsalu ponownie zagości na największej hali sportowej w Nowym Sączu przy ul. Nadbrzeżnej 34.– dodaje Łukasz Frączek organizator rozgrywek

W każdej klasie rozgrywkowej do wygrania będą fantastyczne nagrody o łącznej puli 20.000 zł. Każda drużyna niezależnie od zdobytego miejsca, otrzyma puchar względnie wysoki do lokaty, dyplom, zdjęcie drużyny, płytkę z relacją zdjęciową z całego sezonu, vouchery do naszych partnerów oraz nagrody finansowe.

Pierwsza kolejka El-Kag Ligi Futsalu startuje już 5 listopada 2019 roku. Zakończenie ligi planujemy na 14 marca 2019 r, tradycyjnie Galą Zakończenia w Hotelu Ibis Styles w Nowym Sączu. Już dziś zapisz swoją drużynę!

Więcej informacji: Tel: 500-758-968, e-mail: [email protected] oraz na plakacie i głównej stronie wydarzenia 

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ EL-KAG LIGI FUTSALU 2019/20Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe