19/10/2019 - 17:50

Za nami pierwszy turniej squasha w Grand Prix Nowego Sącza sezonu 2019/2020

Na kortach Atena Sport Club rozegrano pierwszy turniej squasha z cyklu Grand Prix Nowego Sącza sezon 2019/20 r. Siedemnastu zawodników stoczyło emocjonującą walkę, w wyniku której pierwsze miejsce zdobył Rafał Danek, drugą pozycję zajął Dariusz Dutka, trzeci był Michał Kwarta, a tuż za podium na czwartym miejscu uplasował się Mateusz Rakoczy.

Pierwszy turniej squasha z cyklu Grand Prix Nowego Sącza sezon 2019/20
Zawody rozgrywane są raz w miesiącu, przeważnie w ostatni piątek, a suma zdobytych punktów z poszczególnych rozgrywek ustala miejsca zawodników w klasyfikacji generalnej. Rozgrywa się 10 turniejów od września do czerwca następnego roku, w miesiące wakacyjne następuje przerwa.

Przystąpić do rywalizacji można w każdym turnieju, nie ma obowiązku uczestniczenia we wszystkich dziesięciu. Patronat medialny nad rozgrywkami sprawuje mieięcznik "Sądeczanin".

• 9-12. Paweł Poremba, Piotr Polak, Andrzej Polak, Marcin Niemiec - 3,
  • 13-16. Władysław Malczak, Krystian Łukasik, Andrzej Borek, Sławomir Szkradek - 2, Szymon Jackowicz-Nowak - 1.

Następny turniej rozegrany zostanie 25.10.2019r na obiektach Atena Sport Club przy ul. Barbackiego 53. (Andrzej Borek)