Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 16 października. Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła
08/09/2018 - 21:00

W niedzielę Sądecki Turniej Jeździecki o puchar miesięcznika "Sądeczanin"

To będzie wydarzenie sezonu, warto wziąć w nim udział. Wystarczy oderwać się choć na jeden dzień od rutyny i zadbać o rozrywkę. Sądecki Turniej Jeździecki o puchar miesięcznika "Sądeczanin" już w niedzielę 9 września. Odprawa techniczna godzinie 9, godzinę później - pierwsze konkurencje.


 
Zawody odbędą się już w niedzielę 9 września przy ul. Świt 7 w Nowym Saczu. Ekipa stajni Reve wykorzystywała ostatnie dni żeby przygotować wszystko na przybycie gości, pracując niezależnie od warunków pogodowych.

Dzięki temu w stajni Reve wszystko jest dopięte na ostatni guzik- teren obiektu z łatwością przeszedłby test białej rękawiczki, przeszkody cierpliwie czekają na zawodników a organizatorzy na gości. Kim będą ci goście? O to warto zapytać swoją rodzine i przyjaciół. Nie ma lepszego sposobu na spędzenie niedzielnego przedpołudnia razem, niż pojawienie się przy ul. Świt 7 w Nowym Sączu.

Wszyscy zainteresowani sportem, szczególnie jeździectwem, na pewno nie pożałują czasu tam spędzonego. Sadecki Turniej Jeździecki o puchar Sadeczanina jest jednym z ostatnich zawodów z cyklu, który rozpoczął się jeszcze przed wakacjami.

Przypominamy plan wydarzenia:

O godzinie 9 odbędzie się odprawa techniczna, a godzinę później rozpocznie się konkurs skoków przez przeszkody:
konkurs zamknięty L-50,
konkurs otwarty L-70,
konkurs otwarty L-60 z "Liverpool".

Ogłoszenie wyników i wręcznie nagród nastąpi o godzinie 14.

Przypominamy ze dla kibiców zawsze znajdzie się miejsce, a odpowiedni doping zdziała cuda jeśli chodzi o motywacje zawodników! Zarówno najmłodsi jak i ci trochę starsi z pewnością skorzystają z okazji, żeby dobrze się bawić i podziwiać młodych jeźdźców w czasie Sądeckiego Turnieju Jeździeckiego o puchar miesięcznika "Sądeczanin". 

[email protected]

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu