Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 23 lipca. Imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy
28/08/2015 - 17:39

VII Piknik siatkówki. Na pożegnanie wakacji!

Już w najbliższą niedzielę 30 sierpnia zostanie rozegrana siódma edycja Pikniku Siatkarskiego pod hasłem Na pożegnanie wakacji. Impreza rozpocznie się na boiskach orlika przy ZSPG w Podegrodziu o godzinie 14:00.
- W tym roku po raz kolejny zagramy w dwóch kategoriach żeńskich i męskich. Rozgrywki będą mieć charakter mini festynu łączącego w sobie emocje siatkarskie oraz zabawę przy muzyce. Piknik zapewnia nie tylko dobrą zabawę, ale również poczęstunek dla każdego gracza i kibica. Będzie możliwość posmakowania za darmo kiełbaski i karczku z grilla, kawy, herbaty, ciastek oraz napojów. Wszystko to za darmo - zachęca organizator Łukasz Frączek.

Warto wiedzieć, że piknik wiąże ze sobą atrakcje takie jak m.in. bardzo widowiskowa konkurencja „gwoździa” czyli konkurs zawodników o jak najefektywniejsze zbicie piłki. Organizator przewidział też konkursy zorganizowane dla wszystkich zgromadzonych kibiców. Wybrani bądź wylosowani kibice będą mogli zaprezentować swoje umiejętności siatkarskie, a także wykazać się wiedzą na temat piłki siatkowej. W każdym konkursie do wygrania będą wspaniałe nagrody ufundowane przez sponsorów.

Przy boisku będą ustawione parasole i ławki by w jak najlepszych warunkach kibicować siatkarskim zmaganiom. Wszystko będzie się toczyło w rytmie muzyki rozbrzmiewającej na cały obiekt. Turniej ten to nie tylko sportowa rywalizacja, ale i czas na spotkanie z kolegami i rodzinami.
Dla każdej drużyny przewidziane są puchary, medale, dyplomy oraz nagrody od sponsorów. Ponadto każdy z zawodników może zdobyć indywidualna nagrodę. Będą wybierani najlepsi zawodnicy (rozgrywający, przyjmujący, atakujący, blokujący, zagrywający, libero, wybrany zostanie także najwartościowszy gracz całego turnieju czyli MVP.

Nad sprawiedliwym przebiegiem wyboru najlepszych zawodników będzie czuwała grupa statystyków, która będzie prowadziła protokoły meczowe. Turniej ma się zakończyć o godzinie 20:00.

Impreza realizowana jest przez Stowarzyszenie Klub Sportowy Gród Czop Podegrodzie przy współpracy z gminą Podegrodzie i dofinansowany ze środków gminnych dla organizacji pozarządowych.

Partnerami pikniku są FHU Gród Zofia i Wiesław Czop, Bank Spółdzielczy w Podegrodziu, Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu, FHU Alkam Roman Nawalaniec, Ubezpieczenie Manhatan Joanna Ciągło oraz Firma cukierniczo-gastronomiczna Grześ.

Organizatorami wydarzenia są KS Gród Czop Podegrodzie oraz gmina Podegrodzie.

(RSZ)

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


lipcowy miesięcznik