Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 18 września. Imieniny: Ireny, Irminy, Stanisława
17/05/2019 - 15:35

Uwaga na biegaczy! 19 maja opanują Stary Sącz i okolice. Kiedy dokładnie?

VII Zjazdowi Sądeczan organizowanemu już 19 maja tradycyjnie towarzyszyć będzie Bieg Sądeczan z Kryniczanką. Impreza będzie wiązała się z utrudnieniami w ruchu. Kiedy i gdzie dokładnie?

Społeczno Kulturalne Towarzystwo „SĄDECZANIN”  i Fundacja Sądecka informują, że już w najbliższą niedzielę 19 maja „Starosądeckich Błoniach” przy Diecezjalnym Centrum Pielgrzymowania i „Ołtarzu Papieskim” odbędzie się VII Zjazd Sądeczan.

Zobacz też: 6. Bieg Sądeczan z Kryniczanką także dla dzieci. Czekają nagrody!

Impreza, która przyciąga co roku tysiące uczestników tym samym organizatorzy przewidują, że w godzinach od 8. do 13. będzie wzmożony ruch drogowy z kierunku Nowego Sącza w kierunku Starego Sącza i Piwnicznej Zdrój na DK nr 87, a w godzinach 14.00 – 19.00 w kierunku odwrotnym.
Szczególnie wzmożony ruch drogowy  i ewentualne zatory mogą wystąpić na DK nr 87 – na odcinku od mostu na Popradzie w kierunku Piwnicznej Zdrój -  podczas Biegu Sądeczan Z Kryniczanką w godzinach :

  • 08.50 – 09.25,
  • 12.50 -  13.50,
  • 14.45 -  16.15.

W tym samym czasie będą też utrudnienia i ograniczenia na „ścieżce rowerowej” na odcinku od ul. Trakt Św. Kingi, przez lasek do ul. Jana Pawła II i wzdłuż tej ulicy na długości ok. 150 m.
Organizatorzy przedsięwzięcia proszą i apelują o rozwagę, ostrożną jazdę oraz o stosowanie się do poleceń Służby Porządkowej Organizatora oraz Policji, która czuwać będzie nad przebiegiem imprezy.

ES [email protected] Fot.: ilustracyjne sadeczanibn.info

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu