Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 października. Imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana
03/06/2019 - 15:30

Uczniowie biegali z Sądeckimi Wodociągami po sukces [ZDJĘCIA]

Była rywalizacja i dobra zabawa. Ośmiuset uczniów z Nowego Sącza oraz gmin Nawojowa, Stary Sącz, Kamionka Wielka oraz Korzenna rywalizowało w zawodach sportowych zorganizowanych specjalnie na Dzień Dziecka.

Zmaganiom towarzyszyły liczne atrakcje, takie jak  prezentacja sprzętu specjalistycznego przedsiębiorstwa, warsztaty rękodzieła przygotowane przez seniorów z Uniwersytetu
III Wieku ze Starego Sącza, zabawa z wodą zorganizowana przez strażaków z Państwowej Straży Pożarnej z Nowego Sącza.

Uczestnicy mogli obserwować życie zwierząt wodnych pod mikroskopem na stanowisku Ligi Ochrony Przyrody, a także spróbować swoich sił na strzelnicy sportowej. Na odważnych czekał symulator Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu, a także spotkanie oko w oko z kryminologiem policyjnym.

Chętni mogli skorzystać z wody prosto z saturatora Sądeckich Wodociągów, a także skosztować lodów. Do ćwiczeń i sportowego trybu życia zachęcali uczestników prezes Nowosądeckiego Klubu Sportowego Taekwon-do w Nowym Sączu Adam Roszczyk wraz z młodymi sportowcami oraz trener Mirosław Haczek wraz z zespołem CheerNS. (Jm. fot. SSW)

Uczniowie z Nowego Sącza oraz gmin Nawojowa, Stary Sącz, Kamionka Wielka oraz Korzenna rywalizowało w zawodach sportowych zorganizowanych przez Sądeckie Wodociągi
Fotogaleria


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)