Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 29 lutego. Imieniny: Antoni, Oswalda, Romana
01/06/2019 - 18:55

Tomasz Kafarski zostaje w Nowym Sączu

Sandecja nie będzie szukać nowego trenera. Klub oficjalnie potwierdził, że Tomasz Kafarski po zrobieniu bardzo dobrego wyniku pozostanie w Nowym Sączu.

- Bardzo miło jest nam poinformować, że trener Tomasz Kafarski nadal będzie prowadził nasz zespół. Po zajęciu przez nowosądeczan czwartego miejsca w Fortuna 1 Lidze, w życie weszła klauzula, która sprawiła, że jego umowa została automatycznie przedłużona - powiedział Miłosz Jańczyk z biura prasowego Sandecji.

Zobacz. Sandecja otrzymała licencję na grę w Fortuna 1 Lidze

Po spadku z ekstraklasy kibice bali się o drużynę i jej dalsze losy. Przykładem innych spadkowiczów sprzed lat, obawiano się w Nowym Sączu braku utrzymania również w Fortuna 1 Lidze. Stało się zupełnie inaczej, bo podopieczni Tomasza Kafarskiego do ostatnich kolejek byli w gronie zespołów walczących o awans. Finalnie zajęli czwarte miejsce z dorobkiem 55 punktów.

Tomasz Kafarski ma obecnie 44 lata. Przez objęciem Sandecji prowadził następujące drużyny: Kaszubia Kościerzynia, Lechia Gdańsk, Cracovia, Flota Świnoujście, Olimpia Grudziądz i Drutex-Bytovii Bytów.

MŚ ([email protected] Fot. Adrian MaraśDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020