Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 21 października. Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
30/10/2019 - 17:40

Tomasz Kafarski wyjaśnia, dlaczego Sandecja odpadła z Pucharu Polski

Pomimo, że Sandecja była faworytem starcia z Błękitnymi Stargard Szczeciński w 1/16 finału Pucharu Polski, to dała się pokonać aż 3:0 i odpadła z rozgrywek. Tomasz Kafarski wymienia dwa momenty, które zaważyły o losach meczu.

- Gratuluję trenerowi i drużynie Błękitnych awansu do kolejnej rundy - rozpoczął swoje podsumowanie meczu trener Sandecji. - Ten mecz mógł wyglądać inaczej, gdyby mój zawodnik wykorzystał sytuację stuprocentową tuż przed strzeloną bramką dla Błękitnych.

Zobacz: Pogrom w Stardardzie Szczecińskim. Sandecja odpadła z Pucharu Polski!

Przez ponad pół godziny Sandecja grała w osłabieniu. - Czerwona kartka trochę nas postawiła w trudnej sytuacji. Trzeba uznać, że w tym momencie byliśmy praktycznie już… ciężko mi powiedzieć czy bezbronni, czy bez czego… - kontynuował Tomasz Kafarski.

- Błękitni wygrali ten mecz zasłużenie, a my będziemy Puchar Polski oglądać już tylko w telewizji, albo z doniesień internetowych - podsumował szkoleniowiec sądeckiej drużyny.

W lidze Sandecji również nie wiedzie się zbyt dobrze, gdyż zajmuje dopiero 12 miejsce w tabeli zaplecza ekstraklasy i ma w dorobku 18 punktów. Daje jej to jedynie 2 oczka przewagi nad strefą spadkową.

(MŚ). Fot. Adrian MaraśDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)