Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 29 lutego. Imieniny: Antoni, Oswalda, Romana
29/04/2019 - 21:30

Tomasz Kafarski: Dziękuję za gratulacje, które należą się moim podopiecznym

Sandecja pokonała u siebie Puszczę Niepołomicę, a na uwagę zasługuje fakt odwagi trenera, który do gry w pierwszym składzie desygnował aż czterech młodzieżowców.

Szkoleniowiec drużyny przyjezdnej zaczął od ciepłych słów pod adresem gospodarzy. - Gratuluję trenerowi i Sandecji zwycięstwa. My za nasze dzisiejsze podejście do meczu zapłaciliśmy stratą trzech punktów. W pierwszej połowie niewiele się działo i miałem wrażenie, że moi zawodnicy są zadowoleni z takiego obrotu sprawy. Zostaliśmy za to pokarani, bo straciliśmy gola do szatni. Po przerwie mieliśmy odmienić obraz gry, lecz przez pierwsze piętnaście minut czekaliśmy, aż przeciwnik powiększy prowadzenie; tak też się stało. Dopiero wtedy się obudziliśmy i zaczęliśmy grać tak jak należy. Niestety to nie wystarczyło, żeby choćby zremisować z nowosądeczanami – powiedział Tomasz Tułacz.  

- Dziękuję za gratulacje, które należą się moim podopiecznym. Wszystkim zawodnikom należy się ogromny szacunek. Dziś zagraliśmy va bank. Postawiliśmy na młodość, a tacy zawodnicy jak Szufryn, Chmiel, czy Baran usiedli na ławce rezerwowych. Jestem dumny, że wygraliśmy z Puszczą, która jest bardzo dobrym zespołem. Te trzy punkty są dla nas bardzo ważne. W nagrodę piłkarze dostali dwa dni wolnego. Mam nadzieję, że jak wrócą, czyli od 1 maja to zaczną pojawiać się bardzo ciekawe informacje dotyczące przyszłości Sandecji - skomentował Tomasz Kafarski.

MŚ ([email protected]). Fot. Jarosław ParaDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020