Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 9 lipca. Imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki
22/06/2019 - 23:20

Taki był XI Regionalny Turniej Akademii GOAL

Na stadionie sportowym w Nawojowej odbył się XI Regionalny Turniej Piłki Nożnej. Organizatorem tego piłkarskiego święta była Akademia Piłkarska GOAL, patronat honorowy objęła Gmina Nawojowa, natomiast patronat medialny należał do portalu Sądeczanin.

W imprezie wzięły udział dziewczęta i chłopcy trenujący w Akademii GOAL z terenu powiatu nowosądeckiego i gorlickiego. Na boisku bardzo emocjonujące spotkania rozgrywało ze sobą 29 drużyn, zestawionych w 4 kategoriach wiekowych. Ciekawe i budzące wielkie emocje mecze obfitowały w piękne akcje i bramki, którym przyglądali się z zaciekawieniem najwierniejsi kibice - rodzice oraz sympatycy Akademii GOAL. 

Na turnieju oprócz spotkań piłkarskich na dzieci czekały wspaniałe konkursy, zabawy oraz catering przygotowany przez organizatorów. Dodatkową atrakcją była chodząca maskotka Akademii GOAL, z którą można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Turniej rozgrywany na stadionie w Nawojowej przyniósł wiele pozytywnych wrażeń sportowych, a na twarzach młodych adeptów futbolu niemal bez przerwy gościł uśmiech. W sportowych zmaganiach wzięło udział około 300 dzieci trenujących na co dzień w Akademii Piłkarskiej GOAL.

Na zakończenie uroczystej dekoracji zawodników dokonał Jan Kulpa, przedstawiciel gminy Nawojowa.

Organizatorzy turnieju składają serdeczne podziękowania za pomoc i wsparcie: Gminie Nawojowa, OSP Nawojowa oraz portalowi Sądeczanin i dziękujemy również sponsorom: Fakro, Wiśniowski, Grześ, Koral, Pizzeria Trio oraz Zina. 

Słowa uznania należą się także sędziom, spikerowi, rodzicom którzy wspierają naszą ideę oraz wszystkim, którzy swoim wkładem przyczynili się do stworzenia wspaniałego widowiska sportowego.

([email protected])

XI Regionalny Turniej Piłki Nożnej
Na boisku bardzo emocjonujące spotkania rozgrywało ze sobą 29 drużyn.

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)