Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 21 czerwca. Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
14/01/2018 - 21:15

Sztuki walki to siła Sądecczyzny. Przełoży się to na wyniki plebiscytu? Głosuj

Kolejna grupą nominowanych w plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny, który organizuje Stowarzyszenie Dla Miasta, są reprezentanci sztuk walki. Miesięcznik "Sądeczanin" jest współorganizatorem i głównym patronem medialnym.

Kacper Salabura - pięściarz sądeckiego klubu Golden Team, podopieczny Jerzego Galary w 2017 roku sięgnął po tytuł Mistrza Polski w boksie w kategorii junior.

Daniel Bociański - pięściarz Golden Team, na listopadowej gali w Nowym Sączu wywalczył tytuł Młodzieżowego Mistrza Świata.

Julia Niewiadomska - podczas Mistrzostw Europy w kickboxingu rozgrywanych w Macedonii walczyła brązowy medal podczas Mistrzostw Europy w kickboxingu w kategorii kadet w wadze do 46 kg. 

Szymon Góra - zawodnik UKS Gladiator, złoty medalista podczas Mistrzostw Polski Kadetów Młodszych i Starszych w kickboxingu.

Kacper Krok - zawodnik UKS Gladiator, złoty medalista podczas Mistrzostw Polski Kadetów Młodszych i Starszych w kickboxingu oraz brązowy krążek przywiózł też z Mistrzostw Polski Kadetów i Juniorów w light contact.

Kamila Igielska - zawodniczka UKS Gladiator, srebrna medalistka podczas Mistrzostw Polski Kadetów Młodszych i Starszych w kickboxingu.

Klaudia Wojciechowska - zawodniczka UKS Gladiator, srebrna medalistka podczas Mistrzostw Polski Kadetów Młodszych i Starszych w kickboxingu

Wiktoria Durlak - zawodniczka UKS Gladiator, brązowa medalistka  UKS Gladiator, złoty medalista podczas Mistrzostw Polski Kadetów Młodszych i Starszych w kickboxingu.

Karolina Krok - zawodniczka UKS Gladiator, złota medalistka Mistrzostw Polski Kadetów i Juniorów w light contact.

Klemens Ogórek - Klemens Ogórek wywalczył Puchar Polski w kategorii kumite junior -65kg. Klemens jest już znanym zawodnikiem karate w Polsce, we Wrocławiu walczył błyskotliwie i wszystkie walki wygrał przez przewagę ippon tj. przez wykonanie skutecznych i kontrolowanych kopnięć okrężnych na głowę bez obrony przeciwnika. Uzyskany wynik sportowy Klemensa Ogórka to efekt 10 lat treningów.

Kamila Nowak - zawodniczka  Nowosądeckiego Klubu Sportowego Karate Kyokushin, wychowanka trenera Andrzeja Krawontki, w 2017 roku zdobyła m.in. tytuł wicemistrzyni Europy w kat. kumite młodziczek.

Karolina Sekuła - zawodniczka  Nowosądeckiego Klubu Sportowego Karate Kyokushin, wychowanka trenera Andrzeja Krawontki, w 2017 roku zdobyła m.in. złoty medal na Mistrzostwach Makroregionu Południowego , 1 miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate w Wieliczce oraz 1 miejsce w Turnieju Kumite w Jastrzębiu Zdroju.

Przemysław Pawlak - zawodnik klubu Halny Nowy Sącz, wychowanek trenera Łukasza Pławeckiego.

Norbert Job - zawodnik klubu Halny Nowy Sącz, wychowanek trenera Łukasza Pławeckiego.

Konrad „Copka” Mikołajczyk - zawodnik klubu Halny Nowy Sącz.

Tomasz Brotoń - zawodnik Fight House Nowy Sącz, wychowanek trenera Rafała Dudka.

Marcin Mazurkiewicz - na co dzień zawodnik sądeckiego klubu Fight House Nowy Sącz. W 2017 roku uczestnik m.in meczów Polska- Ukraina w kickboxingu jakie odbyły się w Nowym Sączu oraz Równem.

Bartosz Wójcik - zawodnik Fight House Nowy Sącz, wychowanek trenera Rafała Dudka.

Marcin Stopka - zawodnik Fight House Nowy Sącz.

Robert Ruchała - styl bazowy: Brazylijskie Jiu-Jitsu, zawodnik w klubie Grappling Kraków, zawodnik w klubie Fight House Nowy Sącz, niebieski pas BJJ. 1.Mistrzostwa No gi Tychy-3 miejsce 2.Superpuchar w Zawierciu-2 miejsce 3.Next level cup-1 miejsce 4.Octopus cup -3 miejsce 5.Almma 136 -1 miejsce 6.XXIII LIGA BJJ No gi-1 miejsce 7.XXIII LIGA BJJ gi-3 miejsce W sumie: 20 walk turniejowych.

Marcin Piekarczyk - zawodnik Nowosądeckiego Klubu Okinawa Karate, uprawiający styl Shorin Ryu., konkurencja kobudo. Zdobywca brązowego medalu podczas Pucharu Świata w Tokio, w zawodach tych uczestniczyło ponad 300 zawodników z całego świata.

Natalia Dulian - brązowa medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży z Pułtuska.

Szymon Golonka - brązowy medalista Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży z Pułtuska.

Grzegorz Kędzierski - w 2017 roku wywalczył m.in. drugie miejsce w karate w Pucharze Polski w kat.senior.! Mistrz Wielkiej Brytanii w kategorii OPEN, Mistrz Mołdawii.

Jolanta Cichoń - Mistrzyni Europy Juniorów w kickboxingu.

Beata Leśnik - zdobyła Mistrzostwo Świata w boksie, po 7 latach rozbratu ze sportem.

Marlena Stefańska - zawodniczka klubu UKS Evan.

Szczegóły na temat Plebiscytu: Wybieramy Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny!

Sportowcy i aktualne wyniki: [LISTA SPORTOWCÓW I WYNIKI][REGULAMIN PLEBISCYTU]

MŚ ([email protected]). Fot. Organizator

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!Dziękujemy za przesłanie błędu


Czerwcowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach