Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 13 kwietnia. Imieniny: Artemona, Justyny, Przemysławy
30/11/2012 - 08:37

Siatkówka – Orlen Liga. Mecz muszynianek o dzień wcześniej

Dzisiaj o godz. 18.00, a nie jak przewidywał terminarz odbędzie się mecz Bank BPS Muszynianka/Fakro z Budowlanymi Łódź.


- Przesunięcie nastąpiło na prośbę gospodyń spotkania Budowlanych – opowiada trener mineralnych Bogdan Serwiński. – Szczerze mówiąc to dla nas stało się bardzo dobrze, bo już we wtorek gramy z Belgradzie niezwykle ważne spotkanie w Lidze Mistrzyń. Dzień przerwy na odpoczynek i spokojny trening, choć tylko w sobotę bardzo się nam przyda.
Jednak dzisiaj najważniejsze jest spotkanie w Łodzi. Po ostatniej wygranej muszynianki awansowały na drugie miejsce w tabeli, co jest o tyle istotne, że według zajętej pozycji nastąpi rozstawienie w Pucharze Polski.
Faworytem meczu są siatkarki z Muszyny, które chciałyby wygrać za trzy punkty. Po ograniu Pałacu Bydgoszcz, a zwłaszcza zaprezentowanego stylu nastroje w drużynie bardzo się poprawiły.
- Zwycięstwa zawsze budują atmosferę – stwierdza trener Bogdan Serwiński. – Od początku listopada zespół gra w kartkę. Jednak spotkanie z Bydgoszczą pokazało, że jest lepiej. Oczywiście błędy były, ale te są zawsze. Cała sztuka polega na tym, żeby popełnić ich mnie niż rywal. Spotkanie w Łodzi nie będzie łatwe, ale chcemy wygrać za trzy punkty. Wszystkie zawodniczki są zdrowe i jestem przekonany, że pokażą się z bardzo dobrej strony.
Bank BPS Muszynianka/Fakro: Serena, Werblińska, Bednarek - Kasza, Popović, Dziękiewicz, Kasprzak, Maj-libero, Jagieło, Kaczmar, Rousseaux, Anioł, Sieradzan.
Sędziowie: Bogdan Nowak i Marek Budzik.
Początek spotkania godz. 18.00, hala Arena w Łodzi.
(JEC)
 


Dziękujemy za przesłanie błędu