Środa, 24 kwietnia. Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
28/06/2017 - 09:00

Sandecja zremisowała z cypryjskim klubem APOEL Nikozja 3-3

Piłkarze MKS Sandecja rozegrali we wtorek (27 czerwca) sparing z mistrzem Cypru APOEL Nikozją. Mecz zakończył się remisem 3-3. Dla Sandecji gole strzelili Wojciech Trochim, Adrian Danek i Filip Piszczek. Emocji nie brakowało do samego końca spotkania.

Pierwsza połowa meczu była stresująca dla sądeckich piłkarzy, ponieważ już w 8.minucie bramkę dla drużyny z Cypru strzelił Mickaël Pote.

W drugiej połowie spotkania, piłkarze Sandecji mieli więcej szczęścia. W 64. minucie Wojciech Trochim strzelając rywalom bramkę doprowadził do remisu.  Na kolejne gole nie trzeba było długo czekać, bo już w 77. minucie Adrian Danek strzelił dla Sandecji kolejnego gola, wyprowadzając klub na prowadzenie. 10 minut później Filip Piszczek strzelił trzeciego gola.

Cypryjscy piłkarze nie pozostali jednak dłużni i w ostatnich minutach meczu strzelili dwa gole doprowadzając do remisu.

W składzie Sandecji zagrali: Michał Gliwa - Adrian Basta, Dawid Szufryn, Michal Piter-Bućko, Kamil Słaby - Lukas Kubań, Grzegorz Baran, Wojciech Trochim, Adrian Danek - Maciej Korzym, Aleksander Kolev.

W reprezentacji APOELA grali: Urko Pardo (46' Rafael Romo) - Giórgos Merkís (46' Agustín Farías), Sander Fischer (46' Zacharías Ádoni), Kýpros Christofórou (46' Minás Antoníou), Roberto Lago (46' Nektários Alexándrou), Nuno Morais (46' Kostákis Artymatás), Vinícius (46' Lorenzo Ebecilio), Facundo Bertoglio (46' Vander), Giórgos Efrém (46' Státhis Alonéftis), Tommy Oar (46' Andréas Makrís), Mickaël Poté (46' Igor de Camargo).