Sobota, 20 kwietnia. Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
20/02/2016 - 17:05

Sandecja - trzy sparingi, dwa wygrane

Sądeccy piłkarze wracają do formy? Sparingi wychodzą coraz lepiej. Jednocześnie Armand Ella Ken nie będzie dłużej grał w klubie.
Dwa mecze sparingowe piłkarze Sandecji zagrali z liderem II-ligowych rozgrywek Stalą Mielec.Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem biało-czarnych 1-0, natomiast drugi mecz na korzyść zespołu Stali. Oba mecze toczone były na boisku w miejscowości Pustynia k/o Dębicy. Grano systemem 2x35min.
Stal Mielec 0-1 Sandecja Nowy Sącz
Bartłomiej Dudzic 53
Sandecja: Łukasz Radliński - Przemysław Szarek, Dawid Szufryn, Martin Cseh, Piotr Petasz - Maciej Małkowski, Grzegorz Baran, Matej Náther, Wojciech Trochim, Bartłomiej Dudzic (60 Filip Piszczek) - Arkadiusz Aleksander (60 Josef Čtvrtníček).
Stal Mielec 1-0 Sandecja Nowy Sącz
Paweł Oziębło 31
Sandecja: Michał Gliwa - Adrian Danek, Mateusz Bartków, Witalij Berezowśkyj, Kamil Słaby - Filip Piszczek, Michał Szeliga, Sebastian Szczepański (60 Ołeksandr Tarasenko), Szymon Kuźma, Bartosz Sobotka - Dawid Janczyk.

Sandecja - Stal Stalowa Wola 2-0 (1-0), sparing
W sparingowym spotkaniu rozegranym na stadionie Jedności w Piątkowej, Sandecja pokonała II-ligową Stal Stalowa Wola 2-0 (1-0). Bramki dla naszego zespołu zdobyli Maciej Małkowski oraz Dawid Janczyk.
Sandecja Nowy Sącz 2-0 Stal Stalowa Wola
Maciej Małkowski 25, Dawid Janczyk 72
Sandecja:
(I połowa) Michał Gliwa - Przemysław Szarek, Dawid Szufryn, Martin Cseh, Kamil Słaby - Maciej Małkowski, Matej Náther, Grzegorz Baran, Wojciech Trochim, Bartłomiej Dudzic - Josef Čtvrtníček.
(II połowa) Łukasz Radliński - Adrian Danek, Witalij Berezowśkyj, Mateusz Bartków, Bartosz Sobotka - Szymon Kuźma, Sebastian Szczepański, Ołeksandr Tarasenko (65 Michał Szeliga), Filip Piszczek (75 Ołeksandr Tarasenko) - Arkadiusz Aleksander, Dawid Janczyk.
I jeszcze jedna wiadomość - Armand Ella Ken nie będzie dłużej grał w Sandecji. Obowiązujący do końca 2016 roku kontrakt z kameruńskim pomocnikiem został rozwiązany za porozumieniem stron. Ella związany był z Sandecją od listopada 2014 roku, rozegrał  łącznie 11 meczów i strzelił 3 gole.