Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
24/03/2018 - 20:30

Sandecja nie składa broni w walce o utrzymanie. Nowy zawodnik na pokładzie

Do końca marca można zatrudnić zawodnika, który nie jest związany kontraktem z żadnym klubem. Sandecja skorzystała z tej okazji do zespołu dołączył Damir Šovšić.

Nowy piłkarz beniaminka ekstraklasy ma 28 lat i urodził się w Bośni i Hercegowinie, ale posiada także obywatelstwo chorwackie. Jako młodzieżowiec występował w drużynach juniorskich FK Sarajevo. W dorosłej piłce reprezentował barwy kolejno: NK Zagreb, NK Lokomotiva Zagreb, GNK Dinamo Zagrzeb, po czym zdecydował się na wypożyczenie do izraelskiego klubu Hapoel Tel Aviv.

Na swoim koncie Damir Šovšić ma między innymi mistrzostwo i puchar kraju zdobyte z Dinamem Zagrzeb, a także występy w reprezentacjach młodzieżowych zarówno Bośni i Hercegowiny, jak również Chorwacji. Kolejnym krokiem w jego karierze był koreański klub Suwon Samsung Bluewings FC i to właśnie stamtąd, po rozegraniu 21 spotkań przeniósł się do walczącej o utrzymanie Sandecji.

MŚ ([email protected]) fot. Miłosz Jańczyk

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!Dziękujemy za przesłanie błędu


Majowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach

Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________