Sobota, 20 kwietnia. Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
13/08/2016 - 22:25

Sandecja gromi Pogoń Siedlce. Zwycięstwo na wyjeździe smakuje podwójnie

Sandecja Nowy Sącz wygrała w sobotnie popołudnie wyjazdowy mecz w Siedlcach z miejscową Pogonią 3 : 0. To pierwsze zwycięstwo Biało-czarnych w rundzie jesiennej rozgrywek I Ligii piłki nożnej.

W pierwsza połowie piłkarze Sandecji strzelili dwie bramki. W 17. minucie Filip Piszczek ulokował piłkę w bramce gospodarzy z podania Macieja Małkowskiego, a pięć  minut później tenże Małkowski, który zagrał bardzo dobry mecz w Siedlcach, pewnie wykonał „jedenastkę”.

Wynik meczu ustalił w doliczonym czasie, 94 minucie meczu, Kamil  Słaby. Brawo Sandecja! Zwycięstwo na wyraźnie i to w takim stylu smakuje podwójnie.  Gratulacje należą się trenerowi Radosławowi Mroczkowskiemu.

**

W Siedlcach nasi zagrali w składzie:  Łukasz Radliński - Mateusz Bartków, Michal Piter-Bucko, Dawid Szufryn, Kamil Słaby - Grzegorz Baran, Bartłomiej Kasprzak (46' Wojciech Trochim), Szymon Kuźma (64' Michał Gałecki), Maciej Małkowski - Maciej Korzym (72' Adrian Danek), Filip Piszczek.

Żółte kartki „zarobiło” trzech piłkarzy Pogoni oraz Bartłomiej Kasprzak (Sandecja). Mecz sędziował Marek Opaliński z Legnicy, widzów ok. 2 tys.