Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 17 lipca. Imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny
30/10/2018 - 12:25

Sandecja bliżej 30 tysięcy sądeczan. Jak klub to zrobi?

W sobotę 26 października na stadionie przy ul. Kilińskiego 47, gdzie na co dzień swoje mecze rozgrywa pierwszoligowa Sandecja Nowy Sącz, doszło do niecodziennego pojedynku.


Pojedynek odbył się pomiędzy Grodzką Spółdzielnią Mieszkaniową, świętującą w tym roku swoje 60-lecie istnienia, a zespołem "biało-czarnych". Z dziennikarskiego obowiązku odnotujmy, że mecz zakończył się zwycięstwem Sandecji 4:1, jednak istotniejszym od samego meczu było podpisanie porozumienia pomiędzy MKS Sandecja S.A a Grodzką Spółdzielnia Mieszkaniową. Porozumienie to ma na celu promowanie wspólnych wydarzeń.

Grodzka Spółdzielnia Mieszkaniowa jest największa w regionie. W Nowym Sączu administruje domami, w których mieszka blisko 30 tysięcy osób. Pierwsza wspólna akcja już się odbyła. Mieszkańcy tej spółdzielni mogli wejść na stadion za jedyne 5 złotych na mecz Pucharu Polski z ekstraklasową Miedzią Legnica.

- To dla nas bardzo korzystna umowa, będziemy mogli reklamować nasze mecze na wszystkich budynkach w zasobach GSM, łącznie na każdy mecz przekazywać będziemy 180 afiszy reklamowych. To nie jedyna korzyść ze współpracy, ale warta podkreślenia - mówi prezes Sandecji, Tomasz Michałowski.

Artykuł sponsorowany

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


lipcowy miesięcznik