Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 stycznia. Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
12/06/2015 - 09:54

Rajdy. Sądeczanie pojadą po kolejną wygraną?

Sądecka załoga Jakub Szewczyk wraz z Maciejem Wilkiem już w ten weekend weźmie udział w 3. Rajdzie Ziemi Bocheńskiej. Szewczyk i Wilk po ostatniej wygranej w 5. Rajdzie Zamkowym, tym razem w trzeciej eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska wystartują z numerem jeden.
- Po ostatnim zwycięstwie jestem mega zadowolony ze swojego sukcesu. Zmobilizowało mnie to do jeszcze większej pracy. Przed Rajdem Ziemi Bocheńskiej udało mi się trochę pojeździć moją Hanią (śmiech). Głównym założeniem na ten rajd jest dojechanie do mety bez kardynalnych błędów i w jak najlepszym czasie. Odcinki zapowiadają się bardzo ciekawie, będą wymagać od nas wiele uwagi i skupienia. Najbardziej nie mogę doczekać się widowiskowego przejazdu po głównych ulicach miasta. Dzięki firmom: ATC,WILMEX CONTRACT, LW SERWIS, TIVO TRANS, COPKATRANS, PREMIUM DETAILING, EPI i Piętka Technology mogę wziąć udział w tym rajdzie. Bardzo dziękuję za wsparcie. Zapraszam wszystkich do kibicowania i do zobaczenia na mecie! – przyznaje Szewczyk.

- Cieszę się na start w tym rajdzie. Jakub szybko się uczy, a mi sprawia radość to, że mogę współpracować z tak pojętnym uczniem. Jak widać po liczbie zgłoszeń Rajd Ziemi Bocheńskiej cieszy się wielką popularnością. Mam nadzieję, że uda nam się pokazać z jak najlepszej strony. Do zobaczenia! – dodaje pilot.

Zachęcamy do śledzenia oficjalnego fan pagea załogi.

(RSZ)
 


Dziękujemy za przesłanie błędu