Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 maja. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
01/08/2019 - 14:25

Pokochaj bieganie w naszym stylu! Super kolekcje Festiwalu Biegów i Power Canvas

Fundacja „Festiwal Biegów” - organizator najwszechstronniejszej imprezy biegowej w Polsce wraz z marką Power Canvas produkującą radosną i kolorową odzież sportową postanowili połączyć swoje siły i stworzyć wyjątkowy projekt. Skąd pomysł na kolekcje „Kocham Biegać na Festiwalu Biegowym” i „Kocham Biegać w Polsce”? Z pasji… pasji do biegania, oczywiście!

Wspólną cechą obu sportowych kolekcji jest nowoczesne, inspirowane naturą i kulturą wzornictwo, a także malownicze polskie widoki, w tym także z okolic Krynicy-Zdroju. Ubrania powstały przy użyciu nowoczesnych technologii i wysokiej jakości materiałów. „Kocham biegać w Polsce” oraz „Kocham Biegać na Festiwalu Biegowym” to wyjątkowe i unikalne przedsięwzięcie na biegowym rynku. Mówiąc wprost – tego w Polsce jeszcze nie było!

– Wszystko zaczęło się od chęci stworzenia unikalnej kolekcji z okazji 10-tej edycji naszego Festiwalu Biegowego. Później pomyśleliśmy o szerszej współpracy – mówi Kamila Laskowska, Dyrektor Wykonawczy Festiwalu Biegowego. – Prowadzimy portal biegowy, jesteśmy obecni na imprezach sportowych, więc stwierdziliśmy, że zrobimy całoroczną kolekcję, bo jak mówią sky is the limit – dodaje Paula Malicka-Sobota, Koordynator Projektu.

Kolorowe kolekcje Festiwalu Biegów i Power Canvas dedykowane są całorocznej sportowej i pozasportowej aktywności. Kolekcja „Kocham Biegać w Polsce” dostępna jest w aż 9 wzorach inspirowanych krajobrazem polskich Bieszczad, Tatr, Mazur, Sudetów czy Karkonoszy. Z kolei „Kocham Biegać na Festiwalu Biegowym” to limitowana kolekcja zaprojektowana specjalnie z okazji dziesięciolecia największego biegowego święta w Polsce, czyli 10. TAURON Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju. Nowoczesne wzornictwo odwołuje się do kultury lachowskiej i krajobrazu Beskidu Sądeckiego, czyli wyjątkowego miejsca dla wielu polskich biegaczy.

Każda z kolekcji obejmuje łącznie 3 rodzaje ubrań:

  • Bluza z kapturem
  • T-shirt All-Active™
  • Singlet Light™ - koszulkę biegową na ramiączkach

Wszystkie produkty zaprojektowano z myślą o biegaczach i wykonano z technicznych, oddychających i szybkoschnących materiałów Coolmax® i Ultralight™. Umieszczone na ubraniach kolorowe grafiki typu full print powstały przy użyciu niespieralnej technologii, gwarantującej jakość i trwałość nadruków. Rozmiarówka od XS do 3XL oraz dostępność wszystkich elementów zarówno w kroju męskim, jak i w damskim zapewniają uniwersalność i przystępność kolekcji. Wszystkie wspólnie stworzone produkty oznaczone zostały metką Power Canvas i metką Festiwal Biegów.

Wyróżnikiem kolekcji jest też pochodzenie - made in Poland. Koncepcja, projekt, produkcja, materiały – cały proces tworzenia „Kocham Biegać w Polsce” i „Kocham Biegać na Festiwalu Biegowym” to od A do Z polskie dzieło rodem z Krakowa i Krynicy-Zdroju.

– To wspólne zamiłowania, wartości i pochodzenie, przekonanie do polskiej jakości sprawiły, że udało nam się stworzyć dwie wyjątkowe kolekcje. Nasze ubrania zapewnią wyjątkowy styl na trasę, trening i na co dzień bez względu na porę roku. Mamy nadzieję, że efekty naszej pracy pokochają biegacze w całym kraju! – przyznaje Kamil Wojnicki z Power Canvas.

Z jednej strony Festiwal Biegów – jeden z największych, a przy tym najwszechstronniejszy projekt biegowy w kraju, obejmujący działaniami kilkanaście obszarów, z wielotysięczną społecznością. Z drugiej Power Canvas – młody, dynamiczny, ale już doświadczony producent odzieży sportowej, innowacyjnością i jakością zdobywający rynek sportowy w Polsce. Komplementarność działań obu marek doprowadziła do nawiązania szerokiej współpracy, której efekty wykraczają daleko poza jednostkową kooperację organizatora imprezy biegowej i producenta odzieży sportowej. Power Canvas został Głównym Partnerem Technicznym Festiwalu Biegowego.

Właśnie ruszyła sprzedaż kolekcji „Kocham Biegać na Festiwalu Biegowym” oraz „Kocham Biegać w Polsce”. Wszystkie produkty są dostępne w sklepie internetowym Power Canvas (PRZEJDŹ DO SKLEPU). Czas realizacji zamówienia wynosi 1-3 dni roboczych. Produkty możecie również odebrać na stoisku Power Canvas na Festiwalu w Krynicy-Zdroju. Przy składaniu zamówienia podczas wyboru sposobu dostawy należy wybrać "Odbiór na Festiwalu Biegowym w Krynicy-Zdroju".

Kolekcja „Kocham Biegać na Festiwalu Biegowym” i „Kocham Biegać w Polsce” będą dostępne także podczas Targów Festiwalu Biegowego od 6 do 8 września.

Fundacja "Festiwal Biegów"
Power CanvasDziękujemy za przesłanie błędu