Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 27 lutego. Imieniny: Gabrieli, Liwii, Leonarda
05/09/2013 - 08:38

Po sportowych wakacjach z „AGENTEM” zostały już tylko wspomnienia

Za młodzieżą kolejny dzień w szkole, ale uczestnicy sportowych wakacji w Muszynie wciąż wspominają to się działo w Alpina Sport.

- Chyba każdy z młodych ludzi, a pewnie i dorośli też z niecierpliwością czekali na wakacje. – opowiada Paweł Mrowca organizator sportowych wakacji w Alpina Sport w Musznie. - Nic w tym dziwnego, ponieważ to czas beztroskiego wypoczynku i dobrej zabawy. Ponadto wakacyjne wyjazdy uczą samodzielności i odpowiedzialności za wykonanie powierzonych zadań, zaradności życiowej, sprzyjają rozwojowi umysłowemu.
Możliwość spełnienia tych wszystkim doznań i nowych doświadczeń, miała z pewnością młodzież i dzieci wypoczywająca w Alpina Sport Ośrodek Sportu i Rekreacji w Muszynie.
- Codzienny śmiech, radość z tego co się robi, to był typowy obraz, jaki można było zobaczyć goszcząc w ośrodku. – dodaje Paweł Mrowca. - Każdy kolejny dzień przynosił obozowiczom sporo atrakcji. Były zajęcia z tenisa, jazda quadach, paintball, rowery, rafting, wspinaczka i wiele innych. Sam kierownik obozu Przemysław Cygan stwierdził, że spośród szerokiego wachlarza propozycji na tegoroczne wakacje, hitem Alpiny, budzącym ogromne zainteresowanie, okazała się bez wątpienia gra scenariuszowa nosząca nazwę „AGENT”. Warto dodać, iż nagrodą dla każdego zwycięzcy – agenta, biorącego udział w niecodziennych zmaganiach, są darmowe wakacje za rok.
Jak twierdzą organizatorzy i uczestnicy czas spędzony w Muszynie na pewno nie był straconym. Aby przypomnieć sobie wyjątkowe chwile spędzone w Muszynie wystarczy zajrzeć na Facebooka, obejrzeć zamieszczone zdjęcia i filmiki, które są najlepszym dowodem potwierdzającym oryginalność i atrakcyjność oferty Ośrodka Alpina Sport.
Wakacyjny czas dobiegł końca, kolejną imprezą, na którą warto zawitać to Sylwester Alpina Sport w Muszynie.
(JEC)
 


Dziękujemy za przesłanie błędu