Poniedziałek, 27 stycznia. Imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława
29/04/2014 - 08:27

Piłka nożna – Liga Okręgowa. Ostre strzelanie w „okręgówce”

Trzeba powiedzieć, że kibice zespołów z V ligi nie mają powodów do narzekania. Każdy mecz jest ciekawy i pada wiele goli. Tym razem piłkarze w ośmiu meczach celnie trafili aż 36 razy.

Wyniki XXI kolejki:

Poprad Rytro – Hart Tęgoborze 2-2(0-1)
0:1 Bednarek20, 1:1 J. Filip 50 karny, 2:1 G.Duda75, 2:2 Wajnbrener 90 (samobójczy)
Sędziował: Krzysztof Olchawa(Nowy Sącz).

Żółte kartki: K. Dziedzina, Grębski – Kosecki, Szabla, Hajduga, Krawczyk,
Poprad: M. Długosz – Pustułka, Michał Pawlik, Wajnbrener, Klag – K. Dziedzina, M. Duda (5 Grębski), G. Duda, Zontek (70 S. Dziedzina) – P. Filip (80 Janikowski), Poczkajski (46 J. Filip).
Hart: Cięciwa – Kosecki, Bieniek, Szabla, Gołąb – Olchawa, Czoch, Bednarek (70 Hajduga), Orzechowski (46 Krawczyk)–Tokarczyk, Liszka.

Łosoś Łososina Dolna – Grybovia Grybów 5-0 (5-0)
1:0 Znamirowski 15, 2:0 Znamirowski 17, 3:0 Skirło 20, 4:0 Wrona 38, 5:0 Augustyn42.
Sędziował: Jan Chlipała (Nowy Targ).

Łosoś: Kulpa – Szkarłat, Słomka, Czyżycki, Pałka – Michalak, Augustyn, M. Krok, Wrona – Znamirowski, Skirło.
Grybovia: Sus – D. Petryla, Łazeński, Mędoń, Kiełbasa –Bąk, Drożdż, B. Petryla, Demaj – T. Krok.
Mecz został przerwany po pierwszej połowie. Goście w wyniku kontuzji jednego z piłkarzy nie mieli składu.

Victoria Witowice Dolne – Ogniwo Piwniczna 2-2 (0-1)
0:1 Oleksy 35, 1:1 M. Bednarek 47, 1:2 Damasiewicz 60 karny, 2:2 Kurzydło 90.
Sędziował: Mariusz Zoń (Nowy Targ).
Żółte kartki: Olszewski, Dudek, Skórnóg, Grobarczyk, Bednarek – Kamiński, Kruczek.
Czerwone kartki: Wójcik, Kruczek (za drugą żółtą)
Victoria: Olszewski – Dudek, Salamon, Grzybowski, Kurzydło – Orzechowski, Skórnóg, J. Bednarek, Grobarczyk (46 M. Bednarek), Augustyn – Mikulec.
Ogniwo: Matiaszek – Kamiński, Cetnarowski, Tomasiak, Radzik – Wójcik, Damasiewicz, Kruczek, Izworski, M. Dropek (90 S. Dropek) – Oleksy (88 Lizoń).

LKS Kobylanka – Gród Podegrodzie 3-3 (3-3)
0:1 Olszak 10, 0:2 Golonka 17, 1:2 Cionek 17, 2:2 Grajewski 28, 3:2 Kozioł 30, 3:3Golonka 41.
Sędziował: Rafał Lekki (Limanowa).
Żółte kartki: Guter, Woźniak x2 – Majerski, Jamro – Zgrzeblak x2.
Czerwone kartki: Żmigrodzki, Woźniak – Zgrzeblak.
Kobylanka: Grądalski – Guter, Szura, Żmigrodzki, Woźniak –
Grajewski, Kozioł, Jamro, Cionek (75 Bogusz), Kotowicz – Trawiński.
Gród: Skut – Berowski, Olszak, Majerski, Schreiner – Szewczyk, Zgrzeblak, M. Knurowski (85 Matiasz), R. Knurowski (68 Szabla), Ciurka – Golonka.