13/10/2014 - 10:47

Piłka nożna – Liga Okręgowa. Nie tak, panowie, nie tak

Zapewnie nie takiego rezultatu spodziewali się piłkarze połączonych klubów z ul. Kościuszki w Nowym Sączu.
Misterny plan sztabu szkoleniowego "kościuszkowców" legł w gruzach, gdy do Podegrodzia nie przyjechało sześciu przewidzianych do gry w tym meczu zawodników.

Najciekawsze chwile w tym spotkaniu trwały zaledwie 60 sekund. Kiedy to w 45. minucie Zgrzeblak wykorzystał zagranie Olszaka i strzałem nie do obrony pokonał z 16 metrów Stawiarskiego.

A w doliczonym czasie gry, Małek (jeden z najniższych na boisku piłkarzy) strzałem głową doprowadził do remisu, wykorzystując centrę z rzutu rożnego. Po przerwie inicjatywę przejęli gospodarze i pewnie wypunktowali gości. Na uwagę zasłużyła dobra praca sędziów, którzy nie doprowadzili m.in. do ostrej gry i niepotrzebnych pyskówek.

XI kolejka Ligi Okręgowej:

Gród Podegrodzie - Dunajec/Start Nowy Sącz 5-1 (1-1)
1:0 Olszak 45, 1:1 Małek 45, 2:1 R. Knurowski 47, 3:1 Olszak 53, 4:1 M. Plata 59, 5:1 M. Knurowski 82.

Sędziował Marek Ogórek z Nowego Sącza.
Mecz bez kartek.
Widzów. 50.

Gród: Zaremba - Majerski, G. Konstanty, Berowski, K. Zygmunt - R. Knurowski (78 Kostrzewa), Zgrzeblak (75 K. Kazała), M. Knurowski, M. Plata (85 Stachoń) - K. Ciurka, Olszak (83 Zieliński).

Dunajec/Start: Stawiarski - Ciężkowski, Krawczyk, Uroda, Niemiec - Sekuła, Małek (46 Rzemiński), Zapart (69 Bocheński), Smoleń - P. Zygmunt, Połeć.