Sobota, 20 kwietnia. Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
06/10/2014 - 11:44

Piłka nożna – III liga. Poprad poległ w Ostrowcu [Tabela]

Po 2 ostatnich kolejkach, w których piłkarzom z Muszyny udało się zremisować i wygrać, przyszła kolej na przegraną.
Kibice w Ostrowcu Świętokrzyskim obejrzeli jednostronne zawody, w których miejscowe KSZO rozprawiło się z muszyńskimi gośćmi 3-0.

- Zwycięstwo naszego zespołu nie podlegało dyskusji i wynik 3-0 jest w pełni zasłużony – napisano na stronie ostrowian.

W 31. minucie gospodarze prowadzili 1-0. Gola zdobył Kapsa, dla którego było to 2 trafienie w sezonie. Do końca I połowy mimo kilku akcji miejscowych, wynik nie uległ już zmianie.

W 48. minucie było już 2-0. Wyrzut z autu Łatkowskiego oraz zgranie piłki głową przez Nowika, na gola zamienił Mąka.
8 minut później muszynianie grali w dziesiątkę, za faul Zachariasza.

W 73. minucie gospodarze postawili przysłowiową „kropkę nad i”. Futbolówkę w pole karne wrzucił wspomniany Łatkowski, a bierność obrońców wykorzystał strzelec drugiej bramki – Mąka.

Z innych aren: na uwagę zasługuje wysoka porażka Porońca Poronin z ekipą z dolnych rejonów tabeli – Beskidem.

XI kolejka III ligi:

Partyzant Radoszyce - Wierna Małogoszcz 0-1
Jakub Stachura 90

Korona II Kielce - Wolania Wola Rzędzińska 2-0
Jakub Kotarzewski 83 (rzut karny), 87

Wisła Sandomierz - MKS Trzebinia/Siersza 4-1
Damian Nogaj 41, 75, Daniel Beszczyński 45, Adrian Gębalski 49 - Michał Kowalik 79

Beskid Andrychów - Poroniec Poronin 5-2
Dawid Rupa 22, 71, Krzysztof Jurczak 66 (rzut karny), Bartłomiej Pająk 90, 90 - Grzegorz Kmiecik 1, Dawid Bartos 55 (rzut karny)

Soła Oświęcim - Wisła II Kraków 2-1