08/09/2014 - 09:00

Piłka nożna – III liga. Poprad podtrzymał serię [Tabela]

Piłkarze Roberta Moskala mierzyli się z rezerwami kieleckiej Korony, które od 4 meczów nie potrafiły wygrać, ani zremisować.
Muszynianie tymczasem po dość szczęśliwym remisie (gol Piszczka w 89. minucie gry – przyp. red.) w ostatniej kolejce z Partyzantem Radoszyce 2-2 chcieli zdobyć kolejne punkty.

Sam mecz nie był wielkim widowiskiem. Zabrakło w nim soli futbolu – bramek. Przewagę mieli gospodarze, nie potrafili jednak przełożyć tego na bramki. Dobrą okazję na gola mieli w 30. minucie spotkania, gdy z rzutu wolnego uderzał Jaśkiewicz ale Bomba nie bez problemów wybronił ten strzał. W II połowie gra się wyrównała, atakowali głównie kielczanie ale bez efektu.

Korona II Kielce – Poprad Muszyna 0-0 (0-0)

Korona: Gugulski – Zawadzki (82’ Laskowski), Rogalski, Wrześniewski, Piwowar – Paprocki, Stachura (69’ Kobryń), Szmalec (46’ Zawierucha), Załęcki, Jaśkiewicz (59’ Uniat) – Kotarzewski

Poprad: D.Bomba – Merklinger, Szczepanik, Podgórni (65’ Sobas), Saratowicz – Podgórniak, T.Bomba, Piszczek (85’ Mierzwa), Orzechowski – Mężyk, Zachariasz (69’ Janur)

Żółte kartki: Laskowski - Saratowicz, T.Bomba