Piłka nożna I liga. Sądeckie zespoły się utrzymały
Do końca rozgrywek została jeszcze tylko jedna kolejka. Jednak wyniki z ostatniej soboty spowodowały, że Sandecja i Kolejarz mają zapewniony pierwszoligowy byt .
Wyniki XXXIII kolejki
Sandecja Nowy Sącz - Flota Świnoujście 0-0
Sędziowali: Marek Karkut, Marcin Lisowski i Tomasz Niemirowski (Warszawa)
Żółte kartki: Makuch, Słaby, Bębenek – Stasiak, Śpiączka
Sandecja: Cabaj - Makuch, Bartków 6, Słaby, Frańczak - Bębenek, Nather, Szczepański (68 Margol), Urban 5 (46 Kononowicz), Grzeszczyk (90+2 Kuźma) - Traore.
Flota: Briljak - Mokwa, Zalepa, Stasiak, Opałacz - Grzelak, Niewiada, Bodziony (89 Kamiński), Olszar (88 Kieruzel), Śpiączka 5 - Hosek 5 (83 Kolendowicz).
Kolejarz Stróże – GKS Bełchatów 0-1 (0-1)
0:1 Michał Mak 9
Sędziował: Tomasz Wajda (Żywiec)
Żółte kartki: Nitkiewicz, Cichy, Radliński - Renusz, Wilusz, Basta.
Kolejarz: Radliński - Gryźlak, Markowski, Cichy, Nitkiewicz - Niane (46' Bocian), Stefanik - Wolański, Trochim, Smuczyński (82' Wilk) - Chałas (74 Leszczak).
GKS: Malarz - Basta, Baranowski, Wilusz, Norambuena - Renusz, Szymański (76; Baran), Rachwał, Poźniak (90+2' Sawala), Michał Mak - Bartosiak (71' Wroński).
Pozostałe wyniki:
Arka Gdynia – Olimpia Grudziądz 1-1
Dolcan Ząbki – Puszcza Niepołomice 4-2
Energetyk ROW Rybnik – Chojniczanka 1-4
GKS Katowice – GKS Tychy 3-3
Górnik Łęczna – Termalica 1-1
Miedź Legnica – Stomil Olsztyn 1-1
Okocimski Brzesko – Wisła Płock 1-2
Aktualna tabela
1 |
Górnik Łęczna |
33 |
61 |
45–26 |
2 |
GKS Bełchatów |
33 |
60 |
46–27 |
3 |
Dolcan Ząbki |
33 |
54 |
60–39 |
4 |
Arka Gdynia |
33 |
54 |
51–36 |
5 |
Wisła Płock |
33 |
51 |
36–32 |
6 |
Termalica Nieciecza |
33 |
50 |
38–31 |
7 |
Olimpia Grudziądz |
33 |
50 |
36–38 |
8 |
GKS Katowice |
33 |
45 |
43–44 |
9 |
Sandecja Nowy Sącz |
33 |
44 |
29–36 |
10 |
Miedź Legnica |
33 |
44 |
41–34 |
11 |
Kolejarz Stróże |
33 |
41 |
34–37 |
12 |
Chojniczanka Chojnice |
33 |
40 |
35–33 |
13 |
Flota Świnoujście |
33 |
39 |
27–34 |
14 |
GKS Tychy |
33 |
38 |
36–47 |
15 |
Stomil Olsztyn |
33 |
38 |
37–42 |
16 |
Puszcza Niepołomice |
33 |
33 |
36–54 |
17 |
Energetyk ROW Rybnik |
33 |
33 |
41–50 |
18 |
Okocimski KS Brzesko |
33 |
23 |
18–49 |