Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 maja. Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
05/07/2018 - 22:40

Paweł Kołodziej z Natalią Rybarczyk aktywizuje sądeczan

Paweł Kołodziej pseudonim „Harnaś” , pięściarz z Krynicy-Zdroju wielokrotnie walczył i triumfował na ringu w swoim rodzinnym mieście. Obecnie zajmuje się treningami. Na powitanie lata, na nowosądeckim Rynku, mimo deszczowej pogody, zgromadził się wiele pań, które ćwiczyły pod okiem sportowca.

Pawła Kołodzieja (ur. 1980) od dziecka interesowała wszelka forma ruchu. Jak wspominają rodzice, wszędzie było go pełno! Wspinał się na wszystko, co się da.  Często  odnosił kontuzje.  A to złamał rękę, a to znów rozciął głowę.

Najpierw trenował  taekwondo,  które zamienił na kick-boxing, a tę dyscyplinę  z kolei – na boks.  Zawodowo na ringu zadebiutował w 2004 roku,  w kategoriach:  junior ciężka i ciężka. Ostatnią walkę na ringu  „Harnaś”  stoczył w 2016 roku, znokautował  wówczas  w drugiej rundzie Władimira Letra.

W swoim rodzinnym mieście bokser prowadzi od kilku lat Kuźnię Kołodzieja,  ukierunkowaną przede wszystkim na promowanie aktywności fizycznej. Ale nie tylko, prowadzi również  zajęcia pięściarskie  i  treningi z niektórych ćwiczeń fitness.

Dołączył do grona  trenerów programu Natalii Rybarczyk  jest  jedyną polska Mistrzynią Świata w teakwondo olimpijskim. Jest trenerką fitness, samoobrony, taekwondo, aerobiku, crossfitu i indoor cycling.  Prywatnie - żona  Pawła.  -  "Z regularnej aktywności fizycznej płynie  wiele korzyści.  Ja chyba najbardziej doceniam te,  które wpływają na nasza psychikę".  – pisze Paweł Kołodziej na swojej stronie FanPage`a -  „Coraz więcej osób trenując, próbuje pozbyć się depresji, napięcia, dać ujście negatywnym emocjom . Nie wyobrażam sobie życie bez treningów".

(MaK) fot. aut.

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Katalog firm Sądeczanin.info - tu znajdziesz firmy SądecczyznyDziękujemy za przesłanie błędu


Majowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach