Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 lutego. Imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza
06/03/2017 - 14:15

Only Futbol: 250. trenerów w jednym miejscu [zdjęcia]

Blisko 250. trenerów z całej Polski uczestniczyło w I konferencji Only Futbol dla trenerów piłki nożnej na temat „Kompleksowego rozwoju dziei i młodzieży”. Konferencja odbyła się w minioną sobotę (4 marca) i składała się z dwóch części.

Cześć główna - teoretyczna odbyła się  w hotelu Beskid w Nowym Sączu, natomiast zajęcia praktyczne w drugiej części odbyły  się na  Stadionie Akademii Kolejarza Stróże.
Konferencja zakończyła się sukcesem, a była zorganizowana przez uczestników projektu Only Futbol oraz Akademię Kolejarz, Starostwo Powiatowe w Nowy Sączu i Miasto Nowy Sącz.

Było to największe tego typu wydarzenie sportowe w powiecie nowosądeckim, a także jedno z najlepszych w Polsce.  
Świetni prelegenci m.in.: dr Łukasz Tota, dr Łukasz Panfil, Rafał Ulatowski, Marcin Kępa, Rafał Kubów, Jakub Sage, Paweł Grycman, dr Krzysztof Lipecki oraz Stanisław Szpyrka.

Na konferencji obecni byli również parlamentarzyści i samorządowcy, m.in. senator Stanisław Kogut, który otworzył konferencję, starosta nowosądecki Marek Pławiak oraz Wojciech Piech, wiceprezydent Nowego Sącza.

**

Projekt sportowy Only Futbol oparty jest na założeniach realizowanych dla zawodników od 7 do 13 roku życia.
Celem pracy jest zapewnienie najlepszych metod szkoleniowych dostosowanych indywidualnie do zawodników, zapewnienie najwyższej klasy specjalistów z nowoczesnymi trendami oraz sprzęt i infrastrukturę zintegrowaną do celów optymalnego i efektywnego działania ukierunkowanego na poprawę wyniku sportowego.

(s), źródło: Akademia Kolejarz

Konferencja Only Futbol


Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020