Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 19 sierpnia. Imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji
17/04/2019 - 14:55

Ona znów to zrobiła! Kolejny tytuł mistrzowski dla Beaty Leśnik

Sądecka zawodniczka sportów walki odniosła kolejny sukces w swojej karierze. Tym razem zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Polski w kickboxingu formuły full-contact.

Warto zaznaczyć, że to już szósty taki krążek w kolekcji Beaty Leśnik, która posiada również sześć złotych medali Mistrzostw Polski w boksie olimpijskim. O historii tej zawodniczki i jej powrocie do wyczynowego sportu po bardzo długiej przerwie już pisaliśmy, jak również o tym, że w 2017 oku odniosła ogromny sukces zdobywając tytuł Mistrzyni Świata w kickboxingu. Celem sądeckiej wojowniczki jest obrona tego pasa, co nie byłoby możliwe bez wywalczenia krajowego czempionatu.

Zobacz też: Po urodzeniu trójki dzieci wróciła do sportu...

- Ostatnie zawody to też powrót do sportu po długiej półtorarocznej przerwie. Ten ostatni tytuł to pierwszy, ale jakże ważny i niezbędny krok do realizacji założonego celu, czyli obrony tytułu Mistrzyni Świata. Gdyby na tych mistrzostwach coś poszło nie tak temat byłby już nieaktualny. Taka sytuacja sprawia że w takich zawodach walczy się ze świadomością, że każdy pojedynek może być już tym ostatnim w karierze... a to nie ułatwia zadania. Tym bardziej słowa uznania dla Beaty za ten wynik. Wiemy ile ciężkiej pracy przed nami żeby założony cel mógł zostać osiągnięty - wyjaśnił  na jednym z portali społecznościowych Radosław Pietrzkiewicz, trener Beaty Leśnik w klubie Superfighter.

Mistrzostwa Świata odbędą się w dniach 23 listopad – 1 grudzień 2019 roku w Turcji.

MŚ ([email protected]). Fot. Facebook

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


Sierpniowy miesięcznik "Sądeczanin"

Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________