Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 13 lipca. Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
13/02/2019 - 11:20

Obejrzyj zdjęcia z zimowego turnieju Akademii Goal Nowy Sącz 2019

W hali widowiskowo-sportowej MOSiR w Nowym Sączu odbył się Zimowy Turniej Akademii Piłkarskiej GOAL, nad którym patronat honorowy objął prezydent Miasta Nowego Sącza – Ludomir Handzel.


Zimowy turniej Akademii Goal Nowy Sącz 2019
W zawodach wzięło udział około 300 trenujących na co dzień w akademii. Rozgrywki zostały podzielone na cztery kategorie wiekowe: Skrzaty, Żaki, Orliki i Młodzicy. Jako pierwsi do rywalizacji stanęli chłopcy oraz dziewczynki z najmłodszej kategorii wiekowej (Skrzaty i Żaki). Następnie o puchar Akademii Goal walczyły Orliki i jako ostatni zobaczyliśmy najstarszych zawodników w kategorii Młodzik. Wszyscy uczestnicy zostali wyróżnieni medali.

Organizatorzy turnieju składają serdeczne podziękowania za pomoc i wsparcie prezydentowi Miasta Nowego Sącza Ludomirowi Handzlowi, portalowi Sądeczanin, Pizzerii Trio oraz firmie Grześ. Słowa uznania należą się sędziom, spikerowi, fotografowi, rodzicom którzy wspierają naszą ideę oraz wszystkim którzy swoim wkładem przyczynili się do stworzenia wspaniałego widowiska sportowego.

Zimowy turniej Akademii Goal Nowy Sącz 2019
W Akademii Piłkarskiej Goal obecnie trenuje około 350 dzieci we wszystkich kategoriach wiekowych. Cały czas trwa nabór uzupełniający do poszczególnych roczników. Zachęcamy do rozpoczęcia piłkarskiej przygody dzieci urodzone w latach 2006 - 2016.

Fot. fotokaczmarek.pl

Zimowy turniej Akademii Goal Nowy Sącz 2019
Obejrzyj zdjęcia:


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)