Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 20 września. Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
12/03/2019 - 14:45

Niezbędnik pacjenta znajdziesz tylko w miesięczniku "Sądeczanin"!

28 stron najważniejszych informacji dla każdego zdrowego i chorego znajdziesz w "Niezbędniku pacjenta" w najnowszym miesięczniku "Sądeczanin".

Dla zdrowych i chorych. W marcowym miesięczniku "Sądeczanin" czeka na was także 28 stron „Niezbędnika pacjenta”, zawierającego dane adresowe i kontaktowe niemal wszystkich przychodni z terenu trzech powiatów, namiary i reklamy najlepszych gabinetów i poradni, informatory o sanatoriach i bezpłatnych lekach Senior Plus...

Mnóstwo aktualnych i użytecznych informacji, których nigdzie nie znajdziecie w jednym miejscu! Dowiecie się choćby o zasadach zakupu leków refundowanych, produktach innowacyjnych i lekach generycznych. 

Czy wiecie, że refundacji podlegają między innymi leki, jeśli mają odpowiednik dostępny bez recepty, ale należy je stosować co najmniej 30 dni, żeby osiągnąć efekt terapeutyczny, jak i środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego sprowadzane z zagranicy, np. preparaty do początkowego żywienia niemowląt?

Poza tym w "Niezbędniku pacjenta" znajdziecie też informacje dla tych, którzy chcą wyjechać do sanatorium: jakie badania są konieczne, czy starać się o wyjazd z NFZ czy z ZUS? Jakich dokumentów potrzebujesz i gdzie je znaleźć. To także informacje o rentach, urlopach i wiele innych, potrzebnych danych.

(TK)

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu