Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 stycznia. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
05/03/2016 - 19:50

Muszynianka Enea powalczy o punkty w Bielsku-Białej

Siatkarki Polskiego Cukru Muszynianka Enea w najbliższą sobotę rozegrają spotkanie z BKS Aluprofem Profi Credit Bielsko-Biała na parkiecie rywala o godz. 14:45. Będzie to przedostatniej serii spotkań w fazie zasadniczej - 21 kolejki ORLEN Ligi.
Rywal z Bielsko-Białej jest zdecydowanie na fali wznoszącej. Po kiepskich występach w ORLEN Lidze i Pucharze Polski Bielszczanki sprawiły sensację pokonując lidera ORLEN Ligi - Chemika Police oraz wicelidera - PGE Atom Trefl Sopot. W tabeli ligowej podopieczne Mariusza Wiktorowicza plasują się aktualnie na 8 pozycji i tracą do sobotniego przeciwnika - Polskiego Cukru Muszynianka Enea jedynie trzy "oczka". W przypadku zwycięstwa za trzy punkty gospodynie zrównałyby się punktami z małopolską ekipą.
Podopieczne Bogdana Serwińskiego zajmują obecnie 7 miejsce i walczą o jak najlepszy start przez rozpoczęciem fazy play-off walki o miejsca 5-8. Szósta ekipa w tabeli - PTPS Piła - zgromadziła jak do tej pory taką samą liczbę punktów, jednak legitymuje się lepszym bilansem serów (wygrane/przegrane) niż ekipa Polskiego Cukru Muszynianka Enea. 
- Mecz w Bielsku jest dla nas bardzo ważny, chociaż zdajemy sobie sprawę, że będzie to bardzo trudny pojedynek. Sezon się dla nas nie skończył i rozpoczynamy teraz walkę o piąte miejsce. Chcemy zająć jak najwyższą lokatę po sezonie zasadniczym, aby przystąpić do fazy play-off z dobrej pozycji. Wierzymy, że jesteśmy w stanie to osiągnąć - zapowiada sztab szkoleniowy Polskiego Cukru Muszynianka Enea.
Mecz 21 kolejki w Bielsku-Białej będzie można zobaczyć na kanale Polsat Sport. Rozpoczęcie transmisji od godz. 14:45. 
Źródło: www.mksmuszynianka.com
ES


Dziękujemy za przesłanie błędu