Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 stycznia. Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
09/09/2017 - 22:25

Mroczkowski: To był mecz, o którym jak najszybciej musimy zapomnieć

Po przegranej rywalizacji w Kielcach, trener drużyny przyjezdnej nie mógł powiedzieć zbyt wielu optymistycznych rzeczy. Skupił się więc na błędach, które pomimo korygowania ustawienia, czy zmian personalnych, cały czas się pojawiały. Szkoleniowiec sugeruje więc, że to bardziej jego zespół sprezentował sobie porażkę, niż rzeczywiście wywalczył to przeciwnik.

Co można zrobić po porażce? Zdaniem trenera należy wyciągnąć wnioski i spoglądać w przyszłość.

- To był mecz, o którym jak najszybciej musimy zapomnieć. Trudne dla nas spotkanie pod każdym względem, ale sami sobie to komplikowaliśmy. Dużo słabych punktów z naszej strony, które w sumie dały efekt wspólny, czyli porażkę. Nie będziemy się jednak biczować. Musimy wyciągnąć wnioski z tego, co było i myśleć o następnych spotkaniach. Mamy duży materiał do analizy - powiedział po zakończonym spotkaniu trener drużyny z Nowego Sącza.

Wszelkie próby zmiany oblicza meczu z ławki rezerwowych, nie przyniosły oczekiwanego rezultatu.

- Wprowadzaliśmy zmiany. Na boisku pojawiło się szybko, w drugiej połowie, trzech zawodników. Nie chciałem czekać nie wiadomo dokąd. Szukaliśmy różnych ustawień. Przerzucaliśmy zawodników, ale nic się nie układało. Nie ma co dywagować. Mieliśmy dobrą sytuację ze stałego fragmentu gry, ale nie wpadło. Była jeszcze jedna okazja, ale tak na dobrą sprawę teraz, na gorąco, nie potrafię jej opisać - podsumował rywalizację Radosław Mroczkowski.

Michał Śmierciak (m.smierciak@sadeczanin.info). Fot. archiwum sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu