Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 25 października. Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
27/03/2018 - 18:10

Młodzież Sokoła Słopnice z trzema pucharami! Wicelider okręgówki szkoli przyszłych mistrzów?

W ostatni weekend marca najmłodsi zawodnicy Sokoła Słopnice wystąpili w turnieju o Puchar Wójta Gminy Liszki. Rywalizując z drużynami z Krakowa i okolic zarówno zespół Orlików jak i Żaków okazał się bezkonkurencyjny.

Trener Kazimierz Zawada przygotował bardzo dobrze zespoły Orlików i Żaków. Wszystkie trzy drużyny prowadzone przez tego szkoleniowca zwyciężyły w swoich kategoriach podczas zawodów o Puchar Wójta Gminy Liszki.

Zobacz też: Młodzi Limanowianie kochają bajanie! VIII Gorczańskie Bajanie rozstrzygnięte

Zawodnicy z rocznika 2008 wygrali wszystkie mecze i stracili tylko jedną bramkę. Najlepszym bramkarze w tej serii rozgrywek został Olaf Stańczuk bramkarz Sokoła.

Chłopcy z rocznika 2009 również zwyciężyli wszystkie mecze tracąc tylko jedną bramkę i zdobyli drugi tytuł dla drużyny. Najlepszym bramkarzem rozgrywek został bramkarz drużyny ze Słopnic Szymon Walczak, a jego kolega z drużyny Antoni Zawada z 8 bramkami został królem strzelców.

Zobacz też: Czy w dzisiejszych czasach można oddać za kogoś życie? Jutro w Dębicy pogrzeb ks. Adama Bartkowicza

Piłkarze rocznika 2007 również nie przegrali żadnego meczu zdobywając puchar. Najlepszym bramkarzem został zawodnik Sokoła Mikołaj Poręba, a królem strzelców jego kolega z zespołu Filip Gaury.

To wielki sukces drużyny biorąc pod uwagę rywalizację z młodzikami drużyn Hutnika Kraków czy Wawelu Kraków. W zawodach udział wzięło 27 drużyn.

[email protected], Fot. UG SłopniceDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)