Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 27 maja. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
15/11/2018 - 10:40

MKS Sandecja zagra z MZKS Chrobrym Głogów. Mamy dla Was 50 biletów

Jesteś wiernym kibicem Sandecji? Chciałbyś pójść na najbliższy mecz z MZKS Chrobrym Głogów? Odpowiedz na pytanie i wygraj jeden z pięćdziesięciu biletów. Powodzenia!

W sobotę (24 listopada) MKS Sandecja zmierzy się z MZKS Chrobrym Głogów w meczu 20. kolejki Fortuny 1 Ligi. Mecz odbędzie się o godzinie 17.00 na Stadionie Miejskim im. ojca Władysława Augustynka w Nowym Sączu. Mamy dla Was aż 50 biletów. Aby wygrać jeden z nich wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego chcesz pójść na mecz Sandecji? Przesyłajcie nam również Wasze zdjęcia z poprzednich meczów. Opublikujemy je.

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 18 listopada, do godziny 20. Należy je wysyłać na adres email: [email protected]  W treści prosimy o wpisanie imienia i nazwiska oraz odpowiedzi na pytanie. W temacie e-maila wpiszcie "Konkurs Sandecja Sądeczanin 2018”. Wśród zgłoszeń wybierzemy pięćdziesięciu zwycięzców i przekażemy im bilety. O wygranej poinformujemy mailem zwrotnym, dlatego śledźcie na bieżąco swoją pocztę mailową. Odbiór biletów w redakcji "Sądeczanina", przy ul. Barbackiego 57 od poniedziałku do piątku (19-23 listopada) w godzinach od 9 do 16. Powodzenia!

RG [email protected], Fot. RGDziękujemy za przesłanie błędu