Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 9 lipca. Imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki
09/04/2019 - 11:40

MKS Sandecja – TS Podbeskidzie Bielsko-Biała. Mamy dla was 30 zaproszeń na mecz

Jesteś wiernym kibicem Sandecji? Chciałbyś pójść na najbliższy mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała? Odpowiedz na pytanie i wygraj bilet.

Już w sobotę 13 kwietnia, MKS Sandecja zmierzy się z TS Podbeskidziem Bielsko-Biała w meczu 28. Kolejki Fortuny I Ligi. Mecz odbędzie się o godzinie 19.10 na Stadionie Miejskim im. ojca Władysława Augustynka w Nowym Sączu.

Z tej okazji mamy dla Was aż 30 biletów. Aby wygrać jeden z nich wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jakim wynikiem zakończył się mecz Sandecji z Bytovią Bytów, który został rozegrany 6 kwietnia na Stadionie Miejskim w Bytowie? Przesyłajcie nam również Wasze zdjęcia z poprzednich meczów. Opublikujemy je.

Na odpowiedzi czekamy do czwartku 11 kwietnia. Należy je wysyłać na adres e-mail: [email protected]  W treści prosimy o wpisanie imienia i nazwiska oraz odpowiedzi na pytanie. W temacie e-maila wpiszcie "Konkurs Sandecja Sądeczanin 2018”. O wygranej poinformujemy mailem zwrotnym, dlatego śledźcie na bieżąco swoją pocztę mailową. Odbiór biletów w redakcji "Sądeczanina", przy ul. Barbackiego 57. Powodzenia!

RG [email protected], Fot. RGDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)