Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 maja. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
06/11/2018 - 11:25

Mamy dla Was bilety na mecz Sandecji. Przyszło już 80 maili, kto wygra?

Jesteś wiernym kibicem Sandecji? Chciałbyś pójść na najbliższy mecz z MKS Chojniczanką? Odpowiedz na pytanie i wygraj jeden z pięćdziesięciu biletów. Otrzymaliśmy już 80 maili z odpowiedziami na pytanie.

Już w najbliższą sobotę (10 listopada) MKS Sandecja zmierzy się z MKS Chojniczanką w meczu 18. kolejki Fortuny 1 Ligi. Mecz odbędzie się o godzinie 17.00 na Stadionie Miejskim im. ojca Władysława Augustynka w Nowym Sączu. Mamy dla Was aż 50 biletów. Aby wygrać jeden z nich wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sandecji z GKS-em 1962 Jastrzębie?

Na odpowiedzi czekamy do czwartku 8 listopada, do godziny 20. Należy je wysyłać na adres email: [email protected]  W treści prosimy o wpisanie imienia i nazwiska oraz odpowiedzi na pytanie. W temacie e-maila wpiszcie "Konkurs Sandecja Sądeczanin 2018”. Wśród zgłoszeń wybierzemy pięćdziesięciu zwycięzców i przekażemy im bilety. O wygranej poinformujemy mailem zwrotnym. Odbiór biletów - osobiście, w redakcji "Sądeczanina", przy ul. Barbackiego 57 w piątek, 9 listopada, w godzinach od 9 do 16. Powodzenia!

RG [email protected], Fot. RGDziękujemy za przesłanie błędu