Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 23 października. Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
05/09/2018 - 12:05

Łososina Dolna: Kto wygrał III Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy?

Po miesięcznych rozgrywkach i rozegranych kilkudziesięciu meczach zakończył się III Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Łososina Dolna.

Poziom uczestników tegorocznej edycji turnieju był bardzo wysoki, nie tylko pod względem technicznym ale również taktycznym i wydolnościowym. Ostatecznie klasyfikacja miejsc wyglądała następująco:

1. Adrian Mróz

2. Wiesław Gaik

3. Paweł Świderski

4. Sławek Sromek

5. Maciek Kozak

6. Artur Bajda

7. Arek Sromek

8. Tomasz Kosakowski

9. Paweł Liszka

Wyniki meczów i tabele dostępne na stronie internetowej http://orliktegoborze.futbolowo.pl/  w zakładce III Turniej Tenisa Ziemnego. 

W turnieju wzięło udział dziewięciu zawodników, którzy w I rundzie zostali podzieleni na 3 grupy. 

Grupa spadkowa rozegrała mecze o końcowe lokaty turnieju.  W następnej rundzie zwycięzcy grup w drodze losowania zostali podzieleni na dwie grupy po trzy osoby.  Z tej rundy wyszło tylko czterech zawodników.

W dalszej rozgrywce przegrany zawodnik odpadał a wygrany przechodził dalej. Takim oto sposobem w półfinale znaleźli się: Wiesław Gaik ze Sławomirem Sromkiem oraz Paweł Świderski z Adrianem Mrozem. Do finału trafili finaliści ubiegłorocznego turnieju: Adrian Mróz i Wiesław Gaik.

Pierwsze miejsce w turnieju uzyskał finalnie Adrian Mróz. Następny odbyty mecz przesądził o laureacie trzeciego miejsca, którym okazał się Paweł Świderski. Czwartym miejscem musiał zadowolić się Sławek Sromek. 

Po zakończeniu turnieju uczestnicy otrzymali puchary, nagrody i pamiątkowe dyplomy. Mimo upału, który towarzyszył podczas rozgrywek, wszyscy zawodnicy dali z siebie wszystko i spisali się na medal.

opr. [email protected] Fot.: UG Łososina Dolna

III Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy zakończony! [ZDJĘCIA]
Turniej tenisa ziemnego wreszcie się zakończył i wiadomo kto wygrał Puchar wójta gminy Łososina Dolna.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)